Lite-on awaryjny?

Od różnych osób słyszałem że napędy Lite-On są bardzo awaryjne. Chcę kupić nagrywarkę CD-RW LTR-52327S ze względu, że otrzymał pierwsze miejsce w POWER i ECONO w teście Chip. Proszę o wypowiedź osoby które mają napędy tej firmy i jakieś informacje o eksploatacji urządzenia. Jeśli uważasz, że powinienem kupić inny napęd to proszę o propozycję ale tylko oparte o jakieś testy.

Masz tu test z cdrinfo.

:arrow: http://cdrinfo.pl/cdr/hard/LiteOn_LTR-52327S/1.php

Masz tam więcej testów poczytaj. :smiley:

LITE-ON jest jedna z najlepszych nagrywarek w takim przedziale cenowym w porownaniu do LG,Samsunga czy A-Open czy Sony nawet bije ich na glowe

moj kumpel ma juz ta nagryware ok 2lata i tylko 1-2 plyty zepsol i to nie przez nagryware a przez wylaczenie pradu

ja sama uzywam od miesiaca i jeszcze zadnej plytki niezwalilo i niema najmniejszego problemu,a uzywam ja takze do odczytu plyt bo nieposiadam CD-ROMU

mam COMBO, ktore tez niby uwaza sie za awaryjne

smiechu warte chyba

to tylko zalezy ju od pecha jak trafisz na dana serie ,ktora jest awaryjna zdarza sie nawet njwiekszym firmom tak mialam np. z Creative kiedys

dokładnie tak jak pisze Kamila!! mam Lite On od ponad roku i jest świetna!! używam jej również do odczytu i też nie było większych problemów!! ostatnio tylko po zainstalowaniu XP, ale udało się przywrócić ją do porządku!!

POLECAM :smiley:

Ja też posiadam nagrywarkę Liteon od ponad roku i nigdy nie miałem z nią problemów. Ponadto łatwo idzie zaktualizować bios nagrywarki.

Gorąco polecam tę właśnie markę.

ja mam LiteOn (48x24x48x), używam jej również jako zwykłego cd-romu i śmiga już ponad rok z czymś. jedyny problem jaki mi występuje/występował to taki, że na płytkach za 60 gr niektóre dane przy otwieraniu (np. filmy divx) wyświetlały błąd danych CRC, ALE to wina dziadowskich płytek a nie nagrywarki. na płytkach takich jak: Verbatim, Sony, Platinum, Media Store wszystko nagrane 48x działa. POLECAM to solidna firma. 8)