LiteManager alternatywa dla TeamVewer, LogMeIn, DameWare

Szukam darmowej alternatywy dla dostępu zdalnego, znalazłem LiteManager dostęp, na pierwszy rzut oka wszystko działa dobrze, za darmo dla 30 komputerów,

Ma ktoś jakieś doświadczenia z nią? jakie opinie?

Jedno pytanie: dlaczego nie chcesz używać TeamWiever’a? Jest to jeden z najlepszych i najpopularniejszych oraz co najważniejsze - wieloplatformowych - narzędzi tego typu. Dostęp zdalny możesz realizować nawet z… Androida! O ile mi się wydaje, do zastosowań niekomercyjnych jest za free, a jeśli chcesz tego używać komercyjnie, to - moim zdaniem warto zapłacić.
Co do tego LifeMenager’a, to wydaje mi się, że to będzie dobra propozycja, tylko nie wiem jak z wydajnością tego softu. Możesz spróbować, jak chcesz, bo wygląda to interesująco. Napisz potem, jak wrażenia.

#edycja
Sprawdziłem na stronie producenta i ten LiteManager również ma wersję na Andka, Maca, Windowsa. Tylko nie ma na Linuxa, więc będzie OK moim zdaniem - zwłaszcza, że darmowy TeamWiever generuje jakieś opóźnienia, czy coś. Spróbuj i napisz jak się sprawuje.

Zatrzymał się na litemanager dostęp jest łatwy i tani. Można dostosować swój osobisty ID router (NOIP)