Litera "Ł" w XP Pro

Mam dziwny problem po czerwcowych aktualizacjach (dzisiaj) znikŁa mi maŁa litera “Ł” a pozastaŁa jak w tekście tylko duża i nie mam już pomysŁu dlaczego i jak wrócić do normalności a najdziwniejsze jest to że poza nią nie ma innych strat-z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam serdecznie Artur

Spróbuj wcisnąć lewy shift + lewy ctrl

nic z tego “przeŁącza” klawiatury (np.zmienia z i y miejscami) a maŁego “Ł” nadal nie ma i co ciekawe nigdzie nie da się go napisać ani w officie 2003 ani w zwykŁym notatniku ani w przeglądarce jakby się zawzieŁo pozdrawiam

Ale np. po napisaniu wyrazu i “auto” poprawieniu wstawia w miejsce brakującej maŁej prawidŁową i tak zostaje

PPM na pulpicie/Opcje grafiki/Klawisze dostępu/ Wyłącz :wink:

Start >> Uruchom >> msconfig >> zakładka uruchamianie >> wyczyść kratkę przy hkcmd (związane z Intelem) >> zatwierdź zmiany >> restart

:slight_smile:

Wielkie dzięki-wszystko działa :mrgreen: wyłączenie ikonki i klawiszy dostępu załatwiło problem - bardzo dziękuję za pomoc kłaniam się nisko i serdecznie pozdrawiam

Czesc,jesli mozna to sie podłacze do tematu,mam podobny problem,otóz problem dotyczy wielkich liter takich jak ł,ś,ć,ź,ó,ż których nie moge napisac np.na forach.Klikam alt+litera oczywiscie przy właczonym capsie ale sie nie zmienia na wielką. W notatniku i wordzie jest ok.

jaką masz przeglądarkę? w innych tez tak jest?

Korzystam z firefoxa w operze i IE jest ok.Czyli to wina przeglądarki. Jakies sugestie jak to naprawić?

Wyłącz caps locka i używaj shiftu - u mnie też z caps lockiem nie ma dużej czcionki natomiast normalnie duże polskie litery wchodzą z shiftem - pozdrawiam

Ale z shiftem nie ma kropek S,Z,O …

przytrzymaj alt+shift + literka a powinno zadzaŁaĆ. Również ma firefoxa

W koŃcu,dzięki zwirek :popcorn:

Może zainstalowany jest program WinDVD

:slight_smile:

Mam PowerDVD.