Literka -a- z ogonkiem

Witam, może ktoś mi powie co mam zrobić. Nie mogę uzyskać litery- a- z ogonkiem - fonetycznie ou. Mam ustawiony j.polski programisty. Inne polskie znaki wchodz np. ś, ź, ó,ł,ż a ta nie chce wejść. Czekam i dziękuję z góry. Kochani, udało mi się poradzić z tym probl. Po prostu wykonałem przywracanie syst. i po kłopocie. Dzięki za wszystkie porady, pozdrawiam.

Od kiedy nie ma ? być może skrót ten jest zarezerwowany , sprawdź .

W tym problem, że nie zauważyłem kiedy. Jak sie dostać do skrótów? Nie mogę znaleźć właściwości ATI, bo chyba tam sa te skróty?

// Połączono posty.

Jeszcze raz ja. Zainstalowałem nowy ster do graf.(ATI-Radeon 9200SE), Wyłaczyłem klawisze dostępu (skróty)…i nic. Ciagle to samo. Przy naciskaniu na alt+a komp wydaje krótki pisk. Już mi ręce opadły, dalej moja wiedza nie sięga. Może ktoś ma na to sposób?? A może to klawiatura padła? Jak sprawdzić?

Andrzejha ,

Proszę o dostosowanie swoich przyszłych wiadomości do tego ogłoszenia: viewtopic.php?f=3&t=213590

po wyłączeniu skrótów uruchom komputer ponownie

Zrobiłem przywracanie systemu i teraz mam dobrze, mogę pisać ąąą :smiley: Dzięki i pozdrawiam

Rada na przyszłość którą ja stosuje jest podobna ale inna zamień ten skrót na np alt+T :wink: tylko z 2 lat doświadczenia powiem, że CCC lubi sobie znów to przywrócić :?