Litr 95 za 3,55 zl

no wlasnie u mnie w sochaczewie przy markecie hypernova w swiezo otwartej stacji litr 95 kosztuje 3,55—a obok w orlenie kosztowala 4,19 a teraz 3,70 czy to nie zlodziejstwo- a tydzien wczesniej niedorzecznik orlenu opowiadal ze nic jego firma prawie na paliwach nie zarabia -ledwo co im sie zwraca! !!

To nie wiesz, że to jest cena promocyjna, by ściągnąć klientów ?

Potem będzie podobnie do innych stacji.

tylko uważaj zeby to 3,50 nie wyszło bokiem bloku silnika, ja tak sie naciołem na takie promocje stacji połowa to woda w paliwie ,dzoszło do zatkania pompy paliwa i wizyta w serwisie dobrze ze nie poszedł katalizator bo bym chyba … uffffffffff

Nie będzie chyba tak źle - w Krakowie ceny są 3,55 - 3,70 :slight_smile:

Ale już niedługo

Update:

Ceny podałem z wczoraj - dziś już poszły w górę

wywal kata i wżuć strumienice :stuck_out_tongue:

Mam diesla :stuck_out_tongue: Starszy ostatnio był pod granicą u mówi że tam cena 3.67 za 98PB to normalka… fajnie nie ? a ja w centrum polski koło monopolisty (prawie) płace 4.x za olej :confused: Ehh No ale można się jeszcze dogadać z Tirami (nie mylićz tirówkami :P) i kupić coś za cene hurtową :]

To głosu nie zabieraj :mrgreen:

U mnie w małym Wińsku utrzymuje sie 3,90-4,10 ale ostatnio coś spada,oby taka dalej :mrgreen:

najlepiej mieszkać na wschodniej granicy, albo jeździć na oleju opałowym :smiley:

ja nie daleko mieszkam, ale jakichś specjalnych różnic nie dostrzegam między np Wrocławiem a Białą Podlaską :?

Człowieku czy ty widzisz co Ty piszesz :o :o :o

Gdzie Wrocław a gdzie wschód :? :? :?

A polkO chodziło o paliwo od wschodnich sąsiadów

Heh spasuj fiesta

Skąd: Wrocław // bo stąd piszę, tu studiuję

ale mieszkam na wschodzie :wink:

To w końcu wody zabraknie :smiley: Najlepiej jeździeć na dwutlenek węgla…

W ogóle na Ukrainie są bardzo tanie rzeczy.Jak wy tam w tym Wrocławiu możecie żyć? 8)

Nie zmyslaj bajek :x

:evil:

Ja płacę 4,17zł w Orlenie.