Live Security Platinum - totalna bezradność

Witam.

Nie wiem jakim sposobem… ale mój komputer został zarażony znanym ostatnio, Live Security Platinum…

Czytałem wszelakie wątki , fora , tematy, poradniki , videoporadniki i nic…

Odciął mnie całkowicie …

  • Blokuje mi wszelakie programy… żaden .exe sie nie uruchomi, żadna instalacja

  • brak dostępu do komend : regedit, gpedit.msc, taskmgr

  • otworzylem MOJ KOMPUTER i wpisałem www.google.pl jakos uruchomilo. lecz co strone wyskakuje , ostrzeżenie o zagrozeniu jakim moze stwarzac ta strona " i musze klikac , mimo to kontynuuj"

Jestem bezradny… wszyscy nakazują wejsc w Tryb Awaryjny i przez TOL-a dac logi itp.

fajnie… a co jak nie dziala tryb awaryjny? owszem, uruchamiam tryb awaryjny. wszystko ladnie, dochodzi do ekranu , Welcome " i pyk. restart kompa . NIE DZIAŁA TRYB AWARYJNY…

Nie mam sił całą noc się meczylem…

W skrócie: Nie jestem w stanie nic wgrać, nie jestem w stanie cos uruchomic, nie jestem w stanie wejscw tryb awaryjny a takze wejsc w rejestr by ręcznie go usunąć…

pozdrawiam i mam nadzieje , że ktoś z Was naprawde mi pomoże. Jestem żóltodziobem jezeli chodzi o komputery… Liczę na Waszą wiedzę …

Patryk

Też tak maiłem… Ale u mnie razem z systemem uruchamiał się uwaga Kaspersky! !!

Ale jak nie masz takiego szczęścia i jak nie działa tryb awaryjny to będzie ciężko…

Może jakiś liveCD z systemem (dysk ratunkowy antywira) i z niego usuniesz przynajmniej część tego badziewia żeby dało się system uruchomić…

A i odłącz kabel od neta dopóki całkowicie go nie usuniesz i nie zainstalujesz antywira bo się znowu pobierze.

OTLPE:

http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno … h-windows/