Livebox 2.0 -nie ładują się strony

Witam wszystkich ;)Mam bardzo denerwujący problem z liveboxem-temat zapewne bardzo wyświechtany. Opiszę wszystko od początku. A więc pewnego dnia otrzymałem liveboxa od orange podłączyłem wszystko jak trzeba (przez kabel ethernet) i spoko net działał pięknie strony ładowały się odealnie bez względu na rodzaj przeglądarki. Po jakichś trzech dniach żadna strona nie chce się załadować. No więc zadzwoniłem do orange i mówią żeby DNS zmienić-zmieniłem spoko działa choć dużo wolniej.Włączam kompa na drugi dzień-nie ładuje się kompletnie nic:-/ Typ z orange mówi żeby odłaczyć modem na 30 minut włączyć ponownie i wpisać na nowo hasło tam na tej stronie 192.168.1.1 no i zadziałało tylko, że bardzo wolno. No i tak muszę włączać wyłączać restartować wpisywać na nowo hasło aż do usrania. Jest jeszcze taka sytuacja-gdy np piszę z kimś na webgadu to po krótkim czasie tracę połączenie z internetem(wtf??)tzn net jest ale żadna strona się nie ładuje. Tak samo gdy wysyłam do kogoś meila i w momencie gdy np ładują się jakieś załączniki to robi się to samo…:-/No i zgadnijcie co?Tak tak muszę odłączyć liveboxa na pół godziny i na nowo wpisywać hasło.Przeczytałem chyba wszystkie wątki osób które miały podobny problem ale odpowiedzi nie znalazlem niestety. Skanowałem CCleanerem, ADWCleaner i co tam jeszcze można wymyślić i /cenzura/ to dało. Dodam, że na tym wszystkim kompletnie się nie znam więc proszę o wyrozumiałość i o odpowiedzi w “języku” zrozumiałym dla mnie:-) Ma któś jakiś pomysł jak rozwikłać ten problem?

Aha jakby co to mam windowsa xp.

 

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie, korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.          

Ups już poprawione:)

Przestań słuchać ludzi z Orange.

 

Powiedz, że mają wezwać technika / wymienić LiveBoxa / ustabilizować łączę. Ciebie nic nie powinno obchodzić - płacisz - wymagasz. Masz mieć świadczone usługi. Oni dali modem, więc to jest ich problem, czemu nie działa.

■■■■■■■ zapomniałem dodać jeszcze jedną rzecz. Kolega się podłączał przez wifi ze swojego kompa i u niego śmigało normalnie więc nie wiem czy to wina liveboxa…

Wobec tego proponuję podanie logu OTL - poradniki znajdziesz na forum. 

 

Po wstawieniu - oczekuj na odpowiedź specjalisty od logów :wink: