Livebox 2.0 problem z połączeniem internetowym

Witam

Mam następujący problem. Przez ostatnich kilka lat używałem w mojej sieci domowej routera firmy Pentagram, ostatnio rodzina postanowiła, że zakupi sobie telefon internetowy przez co musieliśmy zmienić router na Livebox 2.0 i tu pojawia się problem. W mojej sieci domowej są 3 komputery. 2 z Win 7 i jeden z XP Sp3. Kompy z Win 7 łączą się bez problemu z netem a ten z XP niby podłączony ale wyskakuje komunikat “połączenie ma ograniczoną łączność lub brak łączności”. Nie wiem co zrobić próbowałem ustalać ip na tym białym złomie i na kompie nie pomogło, zadzwoniłem do nich i powiedzieli mi, że mam zablokowany port 80 i to nie ich wina… nie wiem co mam zrobić. Ktoś z was wie jak to naprawić?

Gburek ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Na Liveboxie wyłącz Wifi . Wyłącz w routerze DHCP, zapnij go za Liveboxem w port lan i będzie pracował jako switch kablowy i radiowo jako AP .

Sieć będzie działać tak jak przed przełączeniem na Liveboxa.