Livebox bały ekran podczas instalacji

Tak jak w temacie. Chcę sobie zainstalować livebox’a no i wiadomo wkładam płytę włączam instalowanie ładuje się jakiś początkowy ekran i… nic biały ekran tylko. Nic się nie ładuje nic się poprostu nie dzieje i tak za każdym razem resetowałem kompa kilka razy ale to nic nie dało.

Także proszę o pomoc w tej sprawie.

Z góry dzięki

Pewnie nie masz flasha albo masz ale coś z nim nieteges. Albo chodzi o wtyczkę Shockwave, nie pamiętam w czym to “coś” od liveboxa jest zrobione.

A z drugiej strony, po co chcesz cokolwiek instalować? Przecież to zwykły router bezprzewodowy… Wystarczy go włączyć, sparować czarnym guziczkiem na obudowie z komputerem i już! System pokaże, że są nowe dostępne sieci i dalej to już jak zwykle.

No chyba, że nie masz w kompie bezprzewodowej karty sieciowej i pisząc “instalacja liveboxa” masz na myśli instalację tego dongla USB, czyli zewnętrznej karty wi-fi. Pamiętaj o od zawsze obowiązujących zasadach instalowania urządzeń USB. Najpierw instaluje się sterownik, dopiero później podłącza urządzenie. Jeśli już za późno :slight_smile: usuń w menadżerze urządzeń wszystkie nieznane urządzenia USB i karty sieciowe i po restarcie ponów próbę.

A! Instaluj ręcznie, bezpośrednio z odpowiedniego folderu na płycie - z pominięciem tej dziwacznej aplikacyjki od francuzów :slight_smile: