Livebox i router w dwóch pomieszczeniach na dwóch kompach

Witam. Czy mogę podłączyć neta w dwóch pomieszczeniach na dwóch kompach,jeden z liveboxa drugi z routera.Mam neostrade.

masz liveboxa sieć wifi

u mnie jeden jest podłączony do liveboxa a na drugim antena wifi i bez przewodów internet

Jeżeli dobrze rozumiem to chcesz się zalogować do Neostrady z 2 urządzeń czyli 2 razy, a to ci się raczej nie uda. Tak myślę.

Albo Livebox albo inny router, ewentualnie ten inny router można chyba podłączyć do Liveboxa lub odwrotnie ale TV przez internet masz tylko w 1 przypadku.

Mam teraz tak.W srodkowym pokoju router ,od routera przewodowo do lewego pokoju jeden komp.Do prawego pokoju bezprzewodowo drugi komp.W tym pokoju chciałbym mieć livboxa(chodzi o telewizję).Czy w środkowym może być router i przewodowo poleci mi do lewego pokoju net.

Znaczy się korzystasz teraz tylko z routera i chcesz do tego dorzucić TV z Liveboxa?

Jeżeli uda ci się zalogować do Neostrady z routera i Liveboxa jednocześnie to możesz LB podłączyć do innego gniazda telefonicznego i ciągnąć przez niego TV, a reszta zostanie tak jak było. To są moje teoretyczne rozważania bo nie praktykowałem czegoś takiego, z resztą mam tylko to pudło Neostrady z TV.

Na razie nie mam sygnału tv,jak będzie to zobacze.

Dodane 14.10.2009 (Śr) 13:58

Podłączyłem pod liveboxa switcha,śmigają trzy kompy.Innej możliwości nie było.