Livebox problem z hasłem

Witam.

Ostatnio [x miesięcy temu] bawiłem się stronką Liveboxa i w tym też zmieniłem hasło do panelu admina… teraz chciałbym się tam dostać lecz nie mogę bo nie pamiętam hasła, restart Liveboxa nic nie pomaga. Być może ktoś z Was miał podobny problem i sobie poradził więc proszę o pomoc.

Jeżeli temat założyłem w złym dziale to proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam.

odinstaluj i zainstaluj ponownie livebox-a jeśli to nie pomoże zgłośna na linię neostrady

hum, problem w tym, że w ogóle liveboxa nie instalowałem… podłączone przez ethernet do sieciówki i odrazu internet jest.

Zapewne znajduje się tam przycisk reset, przytrzymaj go na LiveBoxie z 15sekund i powinno się zresetować, z tym że będziesz musiał od nowa konfigurować.

Skoro ostatnim razem nie konfigurowałeś to może TP przydzieliło już skonfigurowany(w co wątpie).

LiveBoxa przez eth nie trzeba instalować.

Trzeba jedynie podać swój login i hasło do neo na stronie LB.

Po resecie LB, login do jego panelu powinien być admin i hasło admin (małymi literami).

Jeśli nie możesz wejść na tych parametrach tzn że źle wykonujesz reset.

Odepnij zasilanie LB na ok. minutę podłącz go i gdy zaplą się WSZYSTKIE lampki na nim wciśnij jakimś długopisem przycisk RESET na LiveBoxie i trzymaj przez ok 30 sekund. Powinno pomóc. Potem poczekaj chiwlę i wejdź na strone LB.