Livebox - problem z nazwą użytkownika

Witam serdecznie.

Wszystko po kolei. Od jakiegoś tygodnia, góra dwóch mam Liveboxa (F@st 3202). Po otworzeniu pudełeczka i podłączeniu urządzonka do pieca wszystko śmigało aż do dziś świetnie, nie miałem problemów z konfiguracją ani niczym, bo co jak co, jest to łatwe. Ale to nie o to tu chodzi. Dziś po przyjściu ze szkoły i odpaleniu stacjonarki zdziwiłem się, bo nie miałem neta, tak jakby motem w ogóle nie był podłączony. Posprawdzałem wszelkie kabelki i inne drobiazgi, standardowo no i niestety w ostateczności posunąłem się do restartu Liveboxa. Po tym wystąpił problem z połączeniem ADSL, nie widziało połączenia przy próbie dodania użytkownika (xxxx.neostrada.pl i passu w ustawieniach w 192.168.1.1 ). Było to dość dziwne, ponieważ we właściwościach ADSL w panelu konfiguracyjnym wykazywało w statusie, że ‘połączono’. Odczekałem godzinkę, może dwie, podłączyłem znów Liveboxa i wykonałem znów tą operację. Problemu z połączeniem ADSL już nie miałem, jednak podczas, no właśnie, chyba weryfikacji nazwy konta użytkownika wyskoczył błąd bo jakiejś minucie i wyskakuje za każdym razem, że login albo pass są niepoprawne… Nie wiem co zrobić z tym fantem, proszę o pomoc albo jakąś poradę.

Dla informacji dodam że internet śmiga na moim starszym modemku Linksys AM200 (bez wifi, zwykły ADSL2), bez problemów na tym samym użytkowniku…

Proszę o pomoc.

jak zresetowałeś Liveboxa to hasło też zostało zresetowane

admin

admin

jak wejdziesz na stronę 192.168.1.1 to odpowiednio ją z powrotem skonfigurujesz użytkownika i hasło dostępu.

aktywacja klucza Wi-Fi - reg przycisk

Wiem że hasło zostało wykasowane i wiem że do logowania do ustawień sie wpisuje admin, admin… O to chodzi że przy konfiguracji już wpisuje login neostradowy i hasło to mi wyskakuje że jest niepoprawne, choć jest.