Livebox problem


(Baronowa24) #1

Witam. Ostatnio nie miałem internetu i próbowałem coś z tym zrobić, więc wszedłem przez przeglądarke w panel sterowania liveboxa i tam nacisnąłem wyłącz. Teraz żadne urzadzenie nie wyszukuje mi liveboxa. Nie jest on wgl w zasięgu. Działa on, świeca sie wszystkie diody, ale jakby jest zablokowany dla urzadzen. Jak to naprawić?


(Solace46) #2

spróbuj zresetować ustawienia małym przyciskiem na livebox


(WSJD) #3

Poprzez bezprzewodowe łącze wyłączyłeś? Jeśli tak, to podłącz livebox kablem ethernet, następnie wejdź znów w panel sterowania i tam włącz ponownie usługę “Dostęp do internetu”. Po czym znowu podłącz internet bez kabla.


(Baronowa24) #4

Przywróziłem ustawienia fabryczne, łapie sygnal liveboxa, lącze sie z nim ale nie wyszukuje mi zadnych stron. W ustawieniach pisze że internet jest dostepny. Macie jakies pomysły?


(WSJD) #5

Moje usługi - Dostęp do internetu - Modyfikuj - Nazwa użytkownika i hasło - Wpisz ponownie, bo przywrócenie do fabrycznych ustawień raczej usunęło i dlatego nie możesz przeglądać stron mimo połączenia. Tak sądzę bynajmniej.


(xyzzyx) #6

Zajrzyj tu jeżeli jeszcze tej opcji nie użyłeś viewtopic.php?f=15&t=399579 W tytule nie używaj słowa “problem” bo będą bęcki od moderatora.


(Agatonster) #7

wojtas9630 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.