Livebox problem

Witam. Ostatnio nie miałem internetu i próbowałem coś z tym zrobić, więc wszedłem przez przeglądarke w panel sterowania liveboxa i tam nacisnąłem wyłącz. Teraz żadne urzadzenie nie wyszukuje mi liveboxa. Nie jest on wgl w zasięgu. Działa on, świeca sie wszystkie diody, ale jakby jest zablokowany dla urzadzen. Jak to naprawić?

spróbuj zresetować ustawienia małym przyciskiem na livebox

Poprzez bezprzewodowe łącze wyłączyłeś? Jeśli tak, to podłącz livebox kablem ethernet, następnie wejdź znów w panel sterowania i tam włącz ponownie usługę “Dostęp do internetu”. Po czym znowu podłącz internet bez kabla.

Przywróziłem ustawienia fabryczne, łapie sygnal liveboxa, lącze sie z nim ale nie wyszukuje mi zadnych stron. W ustawieniach pisze że internet jest dostepny. Macie jakies pomysły?

Moje usługi - Dostęp do internetu - Modyfikuj - Nazwa użytkownika i hasło - Wpisz ponownie, bo przywrócenie do fabrycznych ustawień raczej usunęło i dlatego nie możesz przeglądać stron mimo połączenia. Tak sądzę bynajmniej.

Zajrzyj tu jeżeli jeszcze tej opcji nie użyłeś viewtopic.php?f=15&t=399579 W tytule nie używaj słowa “problem” bo będą bęcki od moderatora.

wojtas9630 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.