Livebox rozłącza się wieczorem

(system) #1

Witam mam pewien problem. A więc około 3 tygodnie temu Livebox rozłączał mi się codziennie mniej więcej o godzinie 20 i łączył się dopiero rano, i miałem tak przez cały tydzień. Problem zniknął a teraz znowu się pojawił :(. Wiecie może co robic?)

Ps. Tylko nie mówcie żebym zadzwonił do TP

Ps.2 gdy się rozłącza miga przedostatnia dioda(ta pod @).

Proszę o pomoc

(SzymonL) #2

1) Zadzwoń do TP (nie mówię tylko piszę :stuck_out_tongue: )

2) Sprawdź na innym kompie.

(system) #3

Proszę o odpowiedź :frowning: Bo zaraz może się rozłączyć

(SzymonL) #4

Sprawdź LiveBoxa w okolicy u kogoś z neo.

Możliwa przyczyna to również jakiś syf na kompie.

(Agatonster) #5

burzaaa ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(system) #6

Może ktoś z użytkowników miał podobny problem?

Chociaż inne osoby też mogą pomagać :slight_smile:

-- Dodane 04.08.2009 (Wt) 19:44 --

Odświeżam

(Sidhmor) #7

Samo rozłączanie dziwne nie jest... raz na 24 godziny. Tyle że powinien się łączyć. Ogólnie dzwoniłeś na błękitną linię?? Powinieneś tam wpierw zadzwonić i zgłosić awarię - oni nawet nie wiedzą gdzie jakie łącza mogą mieć (tzn. jaka prędkość), więc na pewno nie odkryją sami od siebie że coś jest nie tak.

(system) #8

Znaczy ogólnie rzadko mi się rozłącza i rozumiem jak mi na chwilę by się rozłączył ale nie na całą noc ;/ . Nie dzwoniłem na błekitną linię,ale myślałem że ktoś mógłby mi pomóc. Oczywiście jeżeli ktoś wie o co chodzi proszę pisać :slight_smile:

(Sidhmor) #9

Z definicji błękitna linia jest właśnie po to, żeby pomagać. Nie będą potrafili z miejsca powiedizeć o co chodzi, to poślą technika. Naprawdę od zadzwonienia tam powinno się zacząć, bo jak to są problemy na łączach to nikt tutaj nie pomoże. Tak więc telefon i dzwonic:]

(system) #10

ok dzięki wielkie :slight_smile: