Livebox TP - Nie mogę połączyć się z PC

Witam wsyzystkich. Liveboxa mam od około roku, przez ten czas chodził idealnie , bez żadnych problemów. PC podłączony przez kabel Eterneth , laptop przez Wi Fi, dzisiaj rano włączyłem kompa , niby łączność z netem jest, ale nic poza gg właczającym sie 5 min nie wchodzi ( na laptopie wszystko idealnie chodzi). Próbowałem już wszystkiego , przeinstalowywałem liveboxa chyba kilkanaście razy, i naprawde nie wiem co moze byc zle :confused: , żadna strona nie chce się włączyć , gg też juz się nie włącza … ; / , Nie mam pojęcia co zrobić , czy moze być to uszkodzenie karty sieciowej? Jesli tak to jak to sprawdzic? Co robic ;<? Z gorzy dizekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Jeśli bierzesz pod uwagę kartę to sprawdź ją podłączając się do innego routera np. u kumpla, a jeśli karta ok to moja rada jest jedna ZMIENIAJ LIVEBOXA na inny porządny router, też miałem liveboxa i wiem, że z tym “czymś” dzieją się różne dziwne rzeczy!

Zmienić narazie nie moge , bo dalej jest umowa. No a sprawdzić zbytnio nie mam u kogo… ; / Jakies inne rady?

W laptopie masz również kartę sieciową, więc podłącz laptka przewodowo. Jeśli laptop zadziała prawidłowo, znaczy, że karta sieciowa w stacjonarnym padła. I już wiesz, czy to wina karty sieciowej w stacjonarnym, czy wina liveboxa. Oczywiście, wcześniej wyłącz w-fi w laptopie! Powodzenia

Zadwoń do tp powiedz jak sprawa wygląda.W czasie umowy możesz zwrócic liveboxa i kupic pożądny router

dzwoń na infolinie 0 800 102 102

dedrav ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Teraz tak, ale nie był, bo wczesniej nazywał się po prostu