Livebox TP,Windows XP SP2 - problem z uzykaniem połączenia

Mam zainstalowanego Liveboxa wraz z oprogramowaniem dołączonym do obsługi z TP i dotychczas korzystałem z dostępu do netu bezprzewodowo przez dongiel Sagema, tylko siła sygnału była średnia wie z zakupiłem Minitar Wireless 802.11g Hi-Gain USB Adapter MWGUHA, ale po podłączeniu Win XP Pro nie daje się podłączyć, wyskakuje komunikat że za słaby sygnał (a jest maksymalny) lub nie mam dostępu do sieci.

Czy muszę odinstalować Sagema, żey podłączyć się na Minitar,czy mogę doinstalować z programu dostarczonego na płycie z Liveboxa i dołożyć połączenie przez Minitar, bo w razie czego bo chciałbym móc korzystać z jednego i drugiego.

Korzystam również z usług Tp i łączę się za pomocą Liveboxa oraz urządzenia wi-fi. Jedno z nich to Sagem,jak u Ciebie,drugie to wi-fi Wireless 802.11g. Waszystko działa jak należy ale to drugie urządzenie instalowałam z płyty dołączonej do urządzenia. Po zainstalowaniu tego urządzenia należy wprowadzić ręcznie adres IP oraz wpisać klucz. To wszystko. Dodam że mam system Xp. Nie rozumiem tylko czy ty chcesz obydwa urzadzenia mieć podłączone do jednego komputera???

Nie zamierzam używać obydwu ty urządzeń na jednym komputerze, Minitar zamierzam używać na laptopie, tylko chyba muszę odinstalować oprogramowane zainstalowane z płyty od Liveboxa, żeby zadziałał Minitar , czy nie sjest to konieczne?

Sadzę że najlepiej będzie jak to zrobisz,żeby nie było żadnych konfliktów.Płyta od Liveboxa dotyczy Sagema,jeśli go na laptopie nie używasz,usuń.