Livebox Wifi - problem z instalacją

Witam, mam Liveboxa i chciałem skonfigurować sobie dostęp do neta przez Wifi. Wkładam płytke od Liveboxa, instaluje sie a potem pisze żebym podłączył adapter Wifi. Podłączyłem ale niestety wyskakuje ekran że nie wykrywa go :((. Pod XP Wifi działa elegancko. Co zrobić żeby Livebox Wifi działał pod Vistą ?? Jak się nie będzie dało to zainstaluje przez Ethernet. Proszę o porady.

Człowieki Livebox to nic innego jak ten modem Sagem fan czy jakoś tak.

Złączono Posta : 27.09.2006 (Sro) 17:30

Tak na marginesie spróbuj podłączyć to do innego gniazda. Ja tak miałem z TV.

eh … Po pierwsze , nie polecam instalować całej aplikacji dostępowej do neo :!: , przez aplikację z liveboxa wifi traci zasięg, na ostatnim buildzie visty zainstalowałem dongla podłączonego na usb, inaczej niż ty próbujesz :slight_smile: I net mi za każdym razem działał :smiley:

Robisz tak, na wyłączonym kompie podłączasz donga usb pod usb, włączasz vistę, w menadzerze użądzeń kliasz prawoklikiem przy tym sprzęcie od neo wifi na usb, ściagasz z płytki folder w ktrórym masz stery do xp, system każe wskazać lokalizację sterów, podajesz ją, jesli system znajdzie stery , instaluja się bez problemu , po zainstalowaniu sterów sprawdzasz tylko jeszcze raz czy w menadzerze użądzeń dongiel usb jest juz zainstalowany, pozostaje Ci już tylko skonfigurować połaczenie bezprzewodowe i net śmiga :wink:

Powodzenia

Aero, zrobiłem wszystko jak mówiłeś. Adapter już jest zainstalowany ale nie wiem jak skonfigurować połączenie bezprzewodowe? Możesz pomóc?

Dodane 11.04.2009 (So) 21:01

Odwołuje prośbę. Zrobiłem już!

Musisz wgrać sterowniki do modemu usb i dopiero…