Livebox zapomniany klucz...;/

Potrzebuje szybkiej pomocy…sprawa wyglada tak. Mamy w domu liveboxa stacjonarka jest podlaczona kablem do liveboxa, no i laczy sie automatycznie z internetem po wlaczeniu kompa. Podobnie bylo z laptopem, tyle ze teraz zostal zrobiony format lapcia, no i chcielismy go podlaczyc ponownie do liveboxa przez WI-Fi no ale nie pamietamy tego hasla szyfrujacego…da sie je jakos odzyskac ze stacjonarki, czy trzebaby wszystko od nowa ustawiac…??

hasło wep to szyfrujące jest przyklejone do liveboxa naklejka jak podłączasz kable to tam obok jest naklejka a tam hasło

Hmmm… no dziewczyna wpisywala ten klucz spod liveboxa i nie moze sie polaczyc…:confused:

Dodane 09.02.2009 (Pn) 18:46

Hmmm no o pudelku do live boxa moge zapomniec…uleglo zniszczeniu…ale z tego co pamietam to haslo do szyfrowania bylo jakies inne wymyslone przez nas…:confused: no i tu jest zonk…

Lodziasz ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zadzwon do tp0800102102 i powiedz jaka jest sprawa.

hasło jest takie przykład xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xx jest dobry bo mi pudełko też zgineło szukałem je cały dzień jednak coś mnie tchnęło abo zobaczyć pod liveboxa no i był