Livebox zapomniany klucz...;/

(Fifat) #1

Potrzebuje szybkiej pomocy...sprawa wyglada tak. Mamy w domu liveboxa stacjonarka jest podlaczona kablem do liveboxa, no i laczy sie automatycznie z internetem po wlaczeniu kompa. Podobnie bylo z laptopem, tyle ze teraz zostal zrobiony format lapcia, no i chcielismy go podlaczyc ponownie do liveboxa przez WI-Fi no ale nie pamietamy tego hasla szyfrujacego...da sie je jakos odzyskac ze stacjonarki, czy trzebaby wszystko od nowa ustawiac...??

(Wiktor 1996 96) #2

hasło wep to szyfrujące jest przyklejone do liveboxa naklejka jak podłączasz kable to tam obok jest naklejka a tam hasło

(Fifat) #3

Hmmm... no dziewczyna wpisywala ten klucz spod liveboxa i nie moze sie polaczyc..:confused:

-- Dodane 09.02.2009 (Pn) 18:46 --

Hmmm no o pudelku do live boxa moge zapomniec....uleglo zniszczeniu.....ale z tego co pamietam to haslo do szyfrowania bylo jakies inne wymyslone przez nas..:confused: no i tu jest zonk..

(Agatonster) #4

Lodziasz ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(ahonen97) #5

Zadzwon do tp0800102102 i powiedz jaka jest sprawa.

(Wiktor 1996 96) #6

hasło jest takie przykład xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xx jest dobry bo mi pudełko też zgineło szukałem je cały dzień jednak coś mnie tchnęło abo zobaczyć pod liveboxa no i był