Livebox!

Witam !

Mam pewien problem , mam liveboxa od prawie 2 lat, do niedawna dzialal dobrze(jak na liveboxa) ale ostanimi czasy zaczal nawalac , na komuterze glownym gdize mam podlaczonego go za pomoca kabla ethernet wszystko dziala dobrze , lecz na innych komputerach net nie dziala , pokazuje ze jest zasieg , ale nie mzoe sie polaczyc , na poczatku myslalem ze to cos z karta sieciowa na laptopie , lecz na drugim kompie to samo , nie mam pojecia co jest przyczyna , jeszcze niedawno wszystko dobrze smigalo , nic nie zmienialem w ustawieniach , wiec nie wiem z czego to wynika…

Poradzicie cos?

Telefon do TP-sy i ewentualny serwis, jeśli reset livebox-a nie pomaga. Oni powinni wiedzieć co zrobić;)

Na poczatku myslalem cos nie tak w ustawieniach , wiec przywrocilem fabryczne , i dalej to samo…

no chyba jedynie zadzwonic …

Mam wrażenie, że to jest albo częsta przypadłość livebox-ów, albo jego uszkodzenie(może zużycie :wink: ). Masz na niego jeszcze gwarancję? Jeśli tak to wymień.

Nie mam pojecia czy jeszcze gwarancja obowiazuje , wiem ze byl wymieniany jakis czas temu (na poczatku korzystania z tp) bo tez cos nie dzialalo… Masakra ten sprzet

Zainwestuj w porządny sprzęt, wiem że łatwo się mówi zainwestuj, ale zobaczysz że raz zainwestowane pieniądze w “normalny” sprzęt będą profitować w brak kłopotów. Z tego co wiem dopóki używasz Livebox-a czytaj dzierżawisz zawsze możesz go zareklamować, wymienić.