Livebox

Witam,mam problem z liveboxem.A raczej z adapterem podpiętym pod drugi komputer znajdujący się w innym pokoju.

Na moim komputerze jet system operacyjny windows xp i zainstalowany jest adapter wi-fi sagem XG 760A.Neostrada jest zainstalowana na odbywdóch komputerach poprawnie,livebox też działa normalnie,tylko ten adapter wi-fi co chwilę rozłącza mnie z internetem.Sterowniki do sagema są zainstalowane dobrze,w menedżerze urządzeń odznaczone jest w zakładce głowny koncetretor USB. ‘zezwalaj komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii’,a pomimo to internet rozłącza się co chwilę.Co trzeba jeszcze zrobić.

Tylko piszcie bardziej zrozumiałaym językiem,bo komputery to nie moja bajka.

a czy siła sygnału jest dobra? bo z mojego doświadczenia w liveboxem wiem, że zasięg wi-fi na nim jest różny… Może przerywa z tego powodu, a jeśli tak, to musisz znaleźć miejsce, w którym adapter będzie lepiej odbierał, poza tym można urządzenia, jeśli to możliwe, zbliżyć do siebie.

wojtekk25 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.