LiveNet - dobry czy nie?

(Taex) #1

Co sądzicie o LiveNet.pl :?:

Bo narazie mam sewer na skip.pl i planuję zmienić właśnie na LiveNet ale niewiem czy się opłaca.

(Mck1964) #2

Zalezy, jak ci przeszkadza na skip.pl to sobie zmien ale juz nie lepiej na webd.pl ??

webd.pl wogole sie nie psuje mam juz u nich od marca serwer i doslownie JEDNA awaria 5 minutowa w przeciagu 11 miesiecy

(Ccx) #3

LiveNet ma raczej dobre opinie, ale ja tam już dawno przeniosłem strony na hosting zagraniczny. Dużo mniejsze ceny za dużo lepsze parametry.

(Walwid Tuning) #4

Potwierdzam opinie ze pracownicy livenetu nawet kolo profesjonalistow nie stali

3 dni temu livenet mialo awarie

Dzis mam strone ze stanem z pazdziernika i najstarsi indianie nie wiedza do dodalem od tamtego czasu (galeria/zboir z ponad 5500 plikow

graficznych), nie mowiac o opisie kazdego z nich z osobna.

Poza tym nie wiem jakim cuden ale po wejsciu na moje konto do komputera laduje sie wirus/trojan z jakiejs strony dirty-boy.cn powodujac

spustoszenie w komputerze. niechcacy zainfekowalem swoj komputer w domu, w pracy i moich wspolpracownikow ktorzy korzystali ze strony

Adminowi wysylalem print screeny, wyjasnienia i jedynie co otrzymalem to odpowiedz "jak moge sprawdzic skoro pod linuksem nic nie ma"

Dzis bede chcial zerwac wspolprace po ponad 3 latach tylko jak wyegzekwowac pieniadze zaplacone za histing na rok z gory (we wrzesniu...)

Jest jakas strona z rankingiem dostawcow hostingu by znow nie wejsc w podobne g...?

(system) #5

Strony jako takiej nie ma, ja czerpie dane z forum www.webhostingtalk.pl