LiveNet - dobry czy nie?

Co sądzicie o LiveNet.pl :?:

Bo narazie mam sewer na skip.pl i planuję zmienić właśnie na LiveNet ale niewiem czy się opłaca.

Zalezy, jak ci przeszkadza na skip.pl to sobie zmien ale juz nie lepiej na webd.pl ??

webd.pl wogole sie nie psuje mam juz u nich od marca serwer i doslownie JEDNA awaria 5 minutowa w przeciagu 11 miesiecy

LiveNet ma raczej dobre opinie, ale ja tam już dawno przeniosłem strony na hosting zagraniczny. Dużo mniejsze ceny za dużo lepsze parametry.

Potwierdzam opinie ze pracownicy livenetu nawet kolo profesjonalistow nie stali

3 dni temu livenet mialo awarie

Dzis mam strone ze stanem z pazdziernika i najstarsi indianie nie wiedza do dodalem od tamtego czasu (galeria/zboir z ponad 5500 plikow

graficznych), nie mowiac o opisie kazdego z nich z osobna.

Poza tym nie wiem jakim cuden ale po wejsciu na moje konto do komputera laduje sie wirus/trojan z jakiejs strony dirty-boy.cn powodujac

spustoszenie w komputerze. niechcacy zainfekowalem swoj komputer w domu, w pracy i moich wspolpracownikow ktorzy korzystali ze strony

Adminowi wysylalem print screeny, wyjasnienia i jedynie co otrzymalem to odpowiedz “jak moge sprawdzic skoro pod linuksem nic nie ma”

Dzis bede chcial zerwac wspolprace po ponad 3 latach tylko jak wyegzekwowac pieniadze zaplacone za histing na rok z gory (we wrzesniu…)

Jest jakas strona z rankingiem dostawcow hostingu by znow nie wejsc w podobne g…?

Strony jako takiej nie ma, ja czerpie dane z forum www.webhostingtalk.pl