Liveradio od TP - Co o tym sądzicie?

Link: http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/int … liveradio/

Tak ja w tytule co sądzicie o tym sprzęcie czy warto go kupić czy nie ?? :wink:

urządzenie ciekawe choć nie wiadomo jak z jakością dzwięku firmowe radia z mp3 usb są w podobnej cenie albo i drożej tutaj dodatkowo wifi i radia internetowe zależy jak często słuchasz radia internetowego jeśli często a twoja sieć wifi pokrywa zasięgiem cały dom to może być użyteczne

Właśnie mieszkam w takiej miejscowości gdzie nie łapie mi fal radiowych i cały czas puszczam radio z komputera po internecie. A co do wi-fi to zasieg w całym domu i na zewnątrz domu też wiec z wi-fi nie ma problemu :slight_smile: Chyba kupie sobie ten sprzet :smiley:

Hmmm… nawet fajne, tylko że u mnie wi-fi źle ściąga. A jak by ktoś miał chęci i zdolności to tego typu urządzenia można samemu wykonać, na bazie routera + karta dźwiękowa audio na USB i sterowanie na AVR, oczywiście nie każdy router się do tego nadaj, musi mieć możliwość wgrania alternatywnego oprogramowania.

majkelvip26

to kup i zdaj relacje potem jak się sprawuje :smiley: w zakładce do pobrania jest dokument z opisem wszystkich funkcji

przejrzyj też oferty z allegro w wyszukiwarkę wpisz radio internetowe jest dużo różnych modeli do wyboru

Nie doczytałem się czy te radio ma własną kartę WiFi czy trzeba podłącza adapter pod USB ?

Wiedz zadzwoniłem pod infolinie techniczną, odebrała pani gdzie na Słowo Liveradio była zdziwiona hehe

Na początek stwierdziła ze to działa z komputerem tylko, potem ze tylko z LB =D> :o

Na pytanie czy ma wbudowana kartę WiFi musiała długo szukać w “systemie”

Na pytanie czy owa wbudowana karta działa w Standardzie N nie potrafiła odpowiedzieć, i kazała się zorientować na stronie tp.pl =D> :o

na pytanie kto może mi udzielić takiej informacji powiedziała ze nie wie =D>

Zakładam ze Owe radio działa tylko w B/G a LB2 ma już N która ma lepszy zasięg

PS:TP schodzi na psy każe za LB 10 zł płacić gdzie Netia za podobnego spota (tyle ze bez bramki chyba) tylko jednorazowa aktywacja.

ciekawe jaka jest baza internetowych stacji żeby sie nie okazało że tam potem będą tylko ze 2 polskie.wifi powinno działać z każdym routerem choć nie wiadomo też co tam tp kochana za niespodziankę może zgotować żeby nie było tak jak z ich tunerami od tv.na infolinii bałagan ale czego się spodziewać jak pracują tam kobitki które próbują dorobić sobie grosza do studiów najbardziej rozgarnięci są jeszcze na 801505505 ale połączenie płatne jest ale jak sie płaci to i się wymaga

do cholinex

-działa z Lboxem i każdym innym ruterem, Z komputerem można połączyć w sieć i odgrywać udostępnione pliki muzyczne z biblioteki i listy odtwarzania W Media Player (streamów nie czyta)

-ma własną kartę Wi-Fi i łącze przez kabel Ethernet:

-karta działa w Wireless IEEE 802.11b/g

“na pytanie kto może mi udzielić takiej informacji powiedziała ze nie wie”

  • nikt się na tym nie zna, łącznie z infolinią 801505505 (wyjątek potwierdza regułę)

"Zakładam ze Owe radio działa tylko w B/G a LB2 ma już N która ma lepszy zasięg "

ma zasięg ok. 30m

do djosdanielos

http://www.liveradio.fr/#radios/categor … pe/pologne w j. francuskim

http://www.liveradio.fm/?preferedLangua … pe/pologne - w j. angielskim