Livestrong

Mówicie tak, jakby to był jedyny sposób na pomoc chorym…

Mi się wydaje, że lepiej wpłacić pieniądze na konto jakiejś fundacji, niż nosić te debilne opaski…

Zresztą - większość opasek z którymi się spotkałem, bynajmniej nie miały niczemu pomagać :wink:

no co ty, a magiczne Magnetyczne opaski dr Levina :wink:

taka ludzi natura :? albo sobie plastry przyklejają albo opaski noszą albo włoski utleniają :lol: wszystko to jest

;]

Dobra wy się może już lepiej nie odzywajcie, bo nie mam zamiaru sięz wami kłucić, chciałem sie tylko dowiedzieć kto je nosi, a wy zawsze sprowadzacie temat na inne tory. Niech wypowiadają się tylko Ci co to popierają, bo wy zawsze w czymś szukacje haka, a debilne to wiecie co są… :x

=D>

Taka opaske mozesz tez kupic w Empikach :stuck_out_tongue:

Zalezy dla kogo jest to “durnowata moda” ja nosze i to cos dla mnie oznacza a nie zwykła ozdobe :x

Tak samo u mnie

Złączono Posta : 16.10.2005 (Nie) 13:53

Kolor Shark ma znaczenie, od niego zależy co popierasz.

Biało-Czarne z napisem “STAND UP SPEAK UP” są przeciw rasismowi,

Zółte- jest to walka z rakiem,

Różowe- walka z rakiem piersi,

Biała- wspomagasz ludzi chorych na aids,

Niebieska- wspomagasz dieci pokrzywdzone przez los…

Pomaranczowa-Oddajesz organy po smierci

ja nosze LIVESTRONG tylko żółtą i to juz od dawna a nie od kiedy sie na te opaski moda zrobila. narobilo sie podrobek. a wlasnie armostrong jako pierwszy wymyslil te opaski. ja nie nosze tego dla mody tylko dla szczytnego celu i dla szacunku dla lanca.

już za dużo robią takich durnych opasek jakieś zielone pomarańczowe itd powinna być jedna i starczy a nie… . . . .