Livestrong

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy dużo osób odwiedzających to forum nosi opaski tylku LIVESTRONG, jeśli tak to jakie?? Ja sam noszę opaskę żółtą LIVESTRONG, oraz biało-czarną STAND UP SPEAK UP.

Złączono Posta : 15.10.2005 (Sob) 22:10

To ja może wytłumaczę o co chodzi, bo widzę, że większość nie jaży o co chodzi :slight_smile:

:arrow: http://doza.o2.pl/?s=4097&t=4532

Jak ustrzec sie przed podróbkami:

:arrow: http://livestrong.prv.pl/

ja noszę żółtą ;]

Ja również taką jak Bunio

Ja mam pomaranczowa :roll:

A ja nie ulegam durnowatej modzie…

Twoje to zdanie… Moje natomiast jest takie, że żadna szczytna (o ile faktycznie jest taka jak w statucie napisano) idea nie jest durnowata… Zapewne inaczej byś mówił gdyby ktoś w Twojej rodzinie cierpiał na chorobę nowotworową :!:

Ja jeszcze nie noszę, ale mam zamiar właśnie zacząć. Żółtą LIVESTRONG

też bym chciał sobie ją kupić, a może ma ktoś z Was do sprzedania :roll:

a ja i tak uważam, że to jest przede wszystkim

oddałem głos na: NIE :stuck_out_tongue:

Tyle Wam powiem, to jest moda, ale na szczytny cel i warto jest takiej modzie ulec :smiley:

Na allegro tego jest pełno :slight_smile:

ale to nie wchodzi w rachubę :frowning:

Przeczytaj mój post, w którym zawarłem cytat :wink:

Jednynie Internet (oryginalne) bo jak widze te opaski w gazetach to… :x . Ogólnie to popieram, ale TYLKO na szczytny cel kupując za pośrednictwem Internetu.

nie mam pytań :wink:

ja czytać umiem, chodziło mi o to czy ktoś z forumowiczów nie ma do sprzedania takiej opaski

A jakiego koloru nosicie skarpetki ?

Ja czarne Nike …

Co za idiotyczny temat :roll:

co do skarpetek to mam biało-szare Adidasa ;] ;] ;]

a temat nie jest idiotyczny :roll:

w końcu to dział

Na Luzie :-)

jak idiotyczny to się nie udzielaj :smiley:

Może w tym linku co podałem źle jest ujęta idea livestrong, chodzi o to kto ją popiera, czyli jśli kupiłeś taką opaskę (orginalną) przekazałeś 1$ na badania nad róznymi chorobami. I nie jest to żadna głupi moda (chociaż już to zaczyna iść tą strone) tylko chęć wyrażenia swojej opini, chęć pomocy ludziom którzy zostali tak tragicznie potraktowani przez los. Inczaj byście mówili (co niektórzy) gdyby ktoś w waszej rodzinie byłby chory (nie daj Boże) I szoda, że znajdują się ludzie na tym forum którzy uwarzaja tą za nową bezsensowną modę. Stworzyłem ten temat, bo chciałem się dowiedzieć ilu ludzi odwiedzających to forum tą ide popiera (czyt. nosi opaski)