Livexox TP a voip

Mam Pytanie chce zamówić sobie livebox tp

i się zastanawiam bo on posiada bramkę voip

czy można ją ustawić pod jakiegoś innego operatora niż tp tak jak zwykła bramkę czy jest to zablokowane

Proszę o szybką odpowiedz :frowning:

Sorki, że nie odpowiem na twoje pytanie, ale chciałbym zwrócić ci uwagę na co innego: LiveBox to jedno wielkei nieporozumienie (choc idea znakomita) i kłopot. Wiecznie jest coś nie tak, wystarczy poczytać na forach inne głosy. Dlatego zastanów się, czy to dobry wybór. Livebox powinien sie raczej nazywać DeadBox, czy coś w tym stylu. Pozdrawiam

Guzik prawda! Ja mam lixeboxa od dobrych kilku miesięcy i wszystko działa jak należy. Nic się samo nie wyłancza, jak tu kiedyś napisali, sygnał jest cały czas znakomity lub bardzo dobry, mimo, iż laptopa mam u siebie w pokoju, a livebox jest w gościnnym. A telefonia internetowa (voip) działa bez zarzutów, chociaż z tego co wiem, livebox obsługuje tylko voip od tp, bo w końcu do niej jest podłączony…

nie można.

to się stary bardzo ciesz , bo ja mam trzeci od roku. :slight_smile:

Heh, także posiadam LiveBox’a i chodzi mi znakomicie :wink: Póki co ani jednej zawieszki ani nic w tym stylu.

jesli chodzi o sprzet - zero problemow -2 kompy: jeden przez USB, drugi przez wifi poprzez strop betonowy i ścianę . Wierzę, że komuś padają, bo kolega również ma trzeciego, ale szczerze - JA nie narzekam. A z VoiP to raczej tylko TP