Log do sprawdzenia ,prawdopodobieństwo wirusów

Witam ,mógłby ktoś sprawdzić to ?

Dodam ,że wyskakuje mi co jakiś czas komunikat "Warning! Potential Spyware Operatoin! You computer is making unauthorized copies of your system and Internet files. Runn full scan now to pervent any unathorised access to your files! Click YES to download spyware remover… " i nie mogę otworzyć np. panelu sterowania bo wyskakuje “Operacja została anulowana ze względu…” POMOCY Wczoraj skasowałem niby jakieś wirusy ale one chyba powróciły…

Opróżnij ten pogrubiony folder.

Te w/w wpisy sfiksuj w Hijacku:

>>Hijack>>scan(Do a system scan only)>>zaznacz je >> Fix checked.

Ściągnij -->ComboFix (na dole tej strony z linku).

Wklej do Notatnika :

File::

C:\WINDOWS\system32\printer.exe

C:\Documents and Settings\admin Paweł\Menu Start\Programy\Autostart\system.exe

C:\WINDOWS\system32\systems.txt

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe

(czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –> Klik

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Log z Combofixa wklej na http://wklej.org/, a w poście daj tylko link.(czyli skopiuj adres z paska adresów).

Potem sfiksuj ten powyższy wpis:

>>Hijack>>scan(Do a system scan only)>>zaznacz go >> Fix checked.

I daj nowy log z Hijacka (oprócz wspomnianego wyżej logu z ComboFixa.

EDIT:

(dla mnie)

jeśli w logu ComboFixa nie będzie widać kluczy dotyczących Panelu Sterowania, to mam się upomnieć o log z Sillent Runner, bo ta infekcja wyłącza Panel Sterowania.

jessi

Sorka ,że dopiero dzisiaj piszę ale od wczoraj po tych rzeczach które mi kazałaś zrobić coś jest z neo ;/ Po starcie windowsa normalnie się włącza ale po pewnym czasie (mino tego ,że wykazuje że działa) nic nie mogę zrobić ;/ Mogę jedynie zresetować kompa i wtedy dopiero znów przez chwilę chodzi. Panel sterowania wrócił.

Logi które chciałaś :

-combo http://wklej.org/id/d8fe257430

Ja nie widzę nic podejrzanego w tym logu.

jessi