Log do sprawdzenia - problem z miejscem na dysku

to moj debiut tutaj mam nadzieje ze nie wypadnie najgorzej :stuck_out_tongue:

problem wyglada tak:

mam dosyc slabego kompa i od pewnego czasu strasznie zamula ,odpalanie wszystkich programow zwalnia, komp “warczy” jak stary traktor w dodatku znika mi miejsce na dysku ( przy 8gb calkowitej pojemnosci te kilkaset mega robi roznice) - ostatnio mialem 1,5 gb wolnego, nic nie instalowalem i mam 600mb i takie skoki wolnego miejsca sa co jakis czas

czystilem kompa spybotem,ad-awarem,odkurzaczem,dzisiaj defragmenotwalem,a na codzien uzywam zone alerta

wklejam logi z hijacka i sr moze cos pomozecie:

hijack:

silent:

wszelkie wskazowki prosze pisac w jezyku zrozumialym dla osoby nie znajacej sie zbytnio na kompach,z gory dzieki!

Czysto :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools), oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzebne przy autostarcie programy :slight_smile:

rejestr czyscilem tym programem juz,dzisiaj defragmentowalem dysk ale nadal glownym problemem jest dla mnie znikajace miejsce na dysku w ciagu doby “zniknelo” ok 500+mb mimo ze NIC nie instalowlem ( nie sciagam filmow itd w tej chwili nie mam nawet zadnego programu p2p na dysku), juz nie wiem co mam z tym zrobic :frowning:

Sprawdź dysk: Start > Uruchom > cmd i wpisz chkdsk c: /f /r

Zrób skan AVG AntySpyware 7.5 po update.

Użyj ATF-Cleaner – wyczyści tempy. :slight_smile:

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

@Joan wszystko wykonane, tempy czyste ,nie ma nic (jak u Kononowicza :smiley: ) i nadal brakuje mi te kilkaset mega (normalnie bym odpuscil sobie ale wczoraj mialem 500mb wolnego wiecej a nie ma mozliwosci zeby cos bylo instalowane i to mnie boli :frowning: )

@Gutek2222 nie wiem jak zmienic tytul topica :frowning: ani nie mam pomyslu na inny tytul :stuck_out_tongue: poprostu zniknelo mi miejsce na dysku :frowning: