Log HijackThis problemy po usunięciu keylogera w WIN 98SE

Witam!

Mam problem z usunięciem jakieś pozostałości keylogera (korzystającego z plików ibm00001.*)

Pozostał taki efekt że mimo usunięcia plików i wszystkich znalezionych wpisów odnoszących się do tych plików pozostał taki efekt że co kilkanaście sekund - kilkadziesiąt sekund komputer jakby próbował uruchomić jakiś program, i zmienia aktywne okno w nieaktywne, co jest troche uciążliwe.

System operacyny WIN 98SE

Podejrzewam wpisy O14 i O21 jednak próbowałem usuwać wpis O21 to po chwili podobny wpis pojawiał sie samoistnie :frowning:

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Tomasz G.

Usuń wpisy w hijakthis i użyj Pocket KillBox Wybierz opcje “Delete on Reboot” w polu “Full Path of File to Delete” i wklej ścieżkę

C:\WINDOWS\SYSTEM\RBDYPG.DLL

Następnie wybierz X(czerwony) i nastąpi restart kompa

Dodatkowo wklej log z programu silent runners(info w przyklejonym temacie)

Wpisz jeszcze w uruchom system.ini i i zawartość tego pliku tez możesz wkleic na forum

Witam!

Postapiłem częsciowo wg wskazówek tj do momentu usunięcia Pocket KillBox pliku i restartu komputera.

Wpis O21 jest usunięty definitywnie, O14 przywróciły sie ponownie.

Jednak z powodu ze w międzyczasie pozbawiłem ten komputer dostępu do internetu silent runners nie uruchomiłem na nim.

Usunięcie O21 dało to że nic nie próbuje się samo uruchamiać, wieć spokojnie można pracować, a to było najważniejsze :wink:

Mam tylko nadzieje :slight_smile: ze pozostawienie O14 nie spowoduje skutków destrukcyjnych dla plików w komputerze.

Dziekuję za pomoc

Daj log z HJT

Plik iereset.inf służy Windowsowi do powtórnego załadowania

domyślnych ustawień Internet Explorera po jego resecie