Log.Hijackthis.spowolnienie kompa i uruchamiani przeglądarek

Ostatnia zaobserwowałem zmniejszoną wydajność pracy mojego komputera, wolniej chodzi, wolniej dzialają przeglądarki, wolniej sie włącza a czase zostaje sam czarny monitor, w celu rozwikłania problemu przesyłam wam loga z hijackthis.

Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługe Command Service

Otwórz hijackthis --> open misc tools section --> delete a NT service --> wpisz cmdService i ok

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 1.3.0.195), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

Nie mogę tego zrobić wyświetla mi się błąd przy uruchamianiu ;

więc na razie czekam

Złączono Posta : 20.06.2006 (Wto) 20:45

i do tych problemów chce dodać że jeszcze w firefoxie zacina mi sie jak są jakieś filmy w necie na windows (chodzi mi że nie google video ani tube tylko WMP)

Ty masz ją zatrzymać i wyłączyć a nie uruchamiać

Tak mi tam pisze więc przechodze dalej

Złączono Posta : 20.06.2006 (Wto) 21:20

gdy tak robie wyskakuje mi :

A w typ uruchamiania ma być wyłączony

Jak już wykonasz zalecenia Bieniol , to wklej kontrolnego loga

więc tak jak pisze powyżej usunołem ze skana.

Złączono Posta : 20.06.2006 (Wto) 21:23

sry nie zdążyłem przeczytać twojego posta

Troszkę cie nie rozumiem, co usunełeś ze skana (jakiego skana)

Wykonaj moje polecenie w poście wyżej

wykonałem tak jak mówiłes, ale z mojego tłumaczenia w

to pisze że moge to usunąć ze skana, tak zrobiłem ale później srobiłem tak jak pisałeś wczesniej.

A z mojego tłumaczenia pisało ze masz usługę włączona, i ze masz ją wyłączyć

Przypominam że to nie chat :?

Wklej loga o którego zostałes poproszony

dobra zrobione wszystko. mam rozumieć że po usunięciu moge już wrócić do normalnego trybu systemu i wyłączyć przywracanie ??

Czy Ty czytasz, o co prosi kuz5 :?: