[log] reklamiarze (network monitor, search bar)

dzisiaj gram w moje ukochane MMO (SILKROAD :cmok1:) i nagle cos mi pc przycina :o oczewiscie ALT + TAB i CIRTL + ALT + DELETE i full nieznajomych procesow :stuck_out_tongue: napoczatek skan calego dysku avastem + sprawdzenie na wlasna reke loga z hijackthis jednak nadal problem jest

zastanawia mnie to

testowalem skan w trybie awaryjnym, usuwalem pliki i nadal nie pomaga … na pasku zadan tuz po lini zamykajace ikonki traya jest okienko do wyszukiwania …

prosze o pomoc :slight_smile:

Na 100% powinieneś usunąć to:

te wpisy też mi nie pasuja

O23 - Service: Command Service (cmdService) - Unknown owner - C:\WINDOWS\T3Ni82th\command.exe

   	O23 - Service: Network Monitor - Unknown owner - C:\Program Files\Network Monitor\netmon.exe

hmm wiesz tyle to sam zrobilem netmon po usunienciu sie znowu wlepia tam :slight_smile: ale thx za checi poczekamy na kogos innego

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw).

Start => Uruchom => wpisz services.msc => zatrzymaj i wyłącz usługi Command Service, Network Monitor, Remote Reader Machine.

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone usuwasz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

VX2 - Użyj Look2Me-Destroyer a następnie daj log nr 1 z narzedzia L2Mfix

i dziala :slight_smile: teraz tylko pytanko z kad to sie wzielo ? jak gralem nie mialem odpalonego bearshare (sam nie wiem po co to siostrze) i wlaczanego avasta …

To jeszcze prawdopodobnie nie koniec, dlatego wrzuć nowy log z Hijacka + log z Silent Runners + KONIECZNIE log z l2mfix (wybierasz opcje 1)