Log z hi jacka :/

ten ostatni plik mi sie skasowal i nastapil po nim retsart ale przys kasowaniu tych wczesniejszych dwoch pojawia mi sie komunikat:

Pending File Rename Operations Registry Data has beeen Removed by External Process

czyli chyba tak jakby te pliki byly skasowane wczesniej

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 14:17

probowalem otworzyc ten plik w trybie awaryjnym ale sie nie da, komunikat mowi ze nie mozna go zaimportowac…

gdzie powinienem zapisac ten plik??? zapisalem go na pulpicie

Tak zapisać jako FIX.REG i kliknąc w awaryjnym potem logi z HJT i Silenta

kiedy chce to zrobic pojawia sie komunikat:

Nie mozna zaimportowac C:…\Pulpit\FIX.REG, błąd przy dostepie do rejestru

nie masz uprawnień administratora

to co teraz??? jak sie zalogowalem przy wlaczaniu kompa jako administrator to tez nic nie dalo :frowning:

bo tu jest bład i fix sie nie doda do rejestru.

jaki blad??? mozesz wytlumaczyc to lopatologicznie bo ja sie ja tym nie znam

tak jeden “” za dużo spróbuj teraz

udalo sie

log z hi jacka:

silent:

No juz Ok -

Start >>> Uruchom >>> msconfig >>> w zakładce Uruchamianie wyłącz te wpisy.

Panel sterowania >>> Java Plug-in >>> Update >>> odptaszkuj Check for updates automatically.

pierwsze 3 wpisy usunalem, tego ostatniego tam nie bylo

natomiast w panelu sterowania nie mam java plug in. nie moge tego znalezc

Panel sterowania >>> Java Plug-in >>> Update >>> odptaszkuj Check for updates automatically wtedy gdy masz ustawiony widok klasyczny i zobaczysz Jave :wink:

juz znalazlem, chociaz jest troche gdzie indziej :wink:

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 19:57

cos jeszcze?? nowe logio pzreslac czy cos??? czy to juz koniec??? jesli to koniec to prosze ejszcze mi wytlumacz co pzrez caly dzien dzis robilem :wink: szczegolnie jeli chodzi o te pliki ktore pkasowalem bo to ostatnie to domyslam sie ze chodzilo o wylaczenie automatycznych aktualizacji…

Już Ok nic nie trzeba :wink:

wielkie dzieki za pomoc. a nie moglby mi po krotce wytlumaczyc co tam dzis namacilem??? :smiley:

Sorki OT nie będziemy robili :wink: