Log z hi jacka :/

Witam, nie znam sie zbytnio na kompach ale z zasytosowalem sie do wskazowek z tego forum i zrobilem scan hijackiem. Czy moglby ktos go sprawdzic i powiedziec czy cos jest nie tak??

  1. Wyłanczasz przywracanie sysa

  2. Lecisz do awaryjnego

  3. Fixujesz w hijacku wpisy

  4. Pliki, foldery na czerwono usuwasz ręcznie

  5. Daj loga jak będzie po wszystkim =]

moze to glupie pytanie, ale przy wlaczaniu komputera nie pojawia mi sie opcja zeby uruchomic w trybie awaryjnym, wiec za abrdzo nie wiem ak to zrobic… :confused:

wpisy w hi jacku naprawilem bez awaryjnego ale pliki skasowac sie nie chca :confused:

Daję opis

probowalem f8 ale nie dzialal… sprobuje ejszcze raz

jak tym razem tez nie zadziala to spruboj F5 :slight_smile:

mistrzgalaktyki przeczytaj co ja dokładnie napisałem :frowning:

zrobilem to co powiedziales ale komp dalej zwalnia :frowning:

teraz wyglada to tak:

najpierw użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa i przejdź do trybu awaryjnego i pliki na czerwonousuń ręcznie

Poczytaj Optymalizacja XP: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5989

To może podaj jaki masz kofig głównie ile masz RAM-u :slight_smile:

te pliki usunalem juz wczesniej. nie ma ich. nie wiem czemy wyswietlaja sie w logu

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 12:13

jeszcze jedno - przy wlączaniu kompa pojawia mi się wiadomość:

nieprawidlowy plik BOOT.INI

rozruch z C:/Windows/

Daj nowy log z HJT

w memu uruchom wpisz:

notepad c:boot.ini

jeżeli coś wyskoczy w notepadzie(oczywiście text) to znaczy że on jest i tylko wpisz

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)WINDOWS=“Microsoft Windows XP” /fastdetect

Jeżeli jest pusty to też to wpisz i zapisz. Potem reset

plik byl pusty. wpisalem co mowiles ale przy starcie pojawia sie ta sama wiadomosc.

a to log:

dałeś zapisz?

Zobacz http://support.microsoft.com//kb/330184/pl

Pliki nadal sa:

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot oraz All Files i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżki C:\WINDOWS\System32\wintems.exe

C:\WINDOWS\System32\anti_troj.exe i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

zrobilem co mowiles ale chyba nic nie dalo :frowning:

nowy log:

coś nie tak zrobiłeś?- był restrat po tym jak ostania linijkę zapakowałeś? Jkais bład wyskoczył coś wiecej mogłes napisać? daj log z Sielnta - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

skanujac programem symantec anivirus znajduje jeszcze plik NDNuninstall6_38.exe tyle ze nic z tym nie robi… czy to tez moze byc jakis problem???

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 13:47

skanujac programem symantec anivirus znajduje jeszcze w katalogu WINDOWS plik NDNuninstall6_38.exe tyle ze nic z tym nie robi… czy to tez moze byc jakis problem???

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 13:55

wkleilem najpierw sciezke pierwszego pliku i skasowalem a potem drugiego… ale nikt mnie nie prosil o restart… sam to zrobilem

Zaznaczasz co mówię? - kill1.jpg

Dorzuć C:\WINDOWS\NDNuninstall6_38.exe do programu

log z silenta :

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 14:00

robie wszystko zgodnie z twoimi instrukcjami

Otwórz notatnik i wklej:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG Przejście do trybu awaryjnego Windows i uruchomienie pliku FIX.REG.