Log z hijack, problemy z netem

Internet w pewnym momencie się zacina, dokładniej zacina się połączenie sieciowe. Sam komputer chodzi bezproblemowo, po prostu przeglądarka nie widzi połączenia (nie można wyświetlić strony itd.), a ja nie mam możliwości kliknięcia w ikonkę połączenia internetu. Nie wiem, czy ten log coś da, ale wolę to sprawdzić. Z góry dziękuję za pomoc;)

Złączono Posta : 12.07.2007 (Czw) 16:48

Hmmm… czyli temat do skasowania??? Bo widzę, że nie ma odp…

A zapora sieciowa jaka?

Sunbelt Personal Firewall, plus Avast v4.7, plus jeszcze zamknięte porty przez Windows Worms Door Cleaner - program składa nawet gratulacje, że komp jest zabezpieczony;) więc nie mam pojęcia o co chodzi, szczególnie, że uważam, iż komp jest dobrze zabezpieczony… Czyli log jest w porządku?

Może poprostu trzeba włączyc w Panelu Sterowania?? Jeśli nie to niewiem. Siła wyższa :slight_smile: :smiley: :mrgreen:

Wyłącz Sunbelt Personal Firewall a włącz np.zaporę systemową i zobacz co się dzieje.

Zobacz czy w Sunbelcie nie jest flagowany program Verclsid.exe

A co z logiem? Jak jest w porzo to muszę gdzie indziej szukać rozwiązania. Pytanie - czy jest w porządku. Proszę o jego sprawdzenie.

O4 - HKLM…\Run: [Alcmtr] ALCMTR.EXE

Usuń to.

A gdzie w logu antywirus,zapora ?