Log z HJ, pomocy

Witam! Chciałbym prosić kogoś kto się na tym zna o przeglądnięcie tego loga… i ewentualne wskazówki (dla laika:) jak usunąć, bo wiem, że coś jest nie tak. Z góry dzięki, jeśli kogoś to zainteresuje.

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Pozdrawiam Gutek2222

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Podmień z konsoli odzyskiwania plik userinit.exe :

expand X:\i386\userinit.ex_ C:\Windows\System32\userinit.exe

X:-> oznacza litere przydzieloną CDROM

Ten wpis możesz usunąć Hijackiem i całkowicie zapobiec powstawaniu tego wpisu poprzez:

Panel sterowania --> System --> Zaawansowne --> Uruchamianie i odzyskiwanie

Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak :slight_smile:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Dużo mnie to roboty i czasu ( SESJA - welcome to the suck:/ ), ale to dlatego, że za mało się znam;]

Było tak: WWDC - chyba zrobiłem dobrze, potem uruch. ponownie w awaryjnym (przywracanie sys oczywiście wył). HJ, pousuwałem zalecone, tylko niektórych plików nie mogłem znaleźć (myslałem, że wcześniej je usunąłem). Później znów ponowny rozruch i …przy logowaniu (ładowaniu ustawień użytk.) komp stawał i nic:/

Wkurzyłem się i wyciągnąłem dysk z drugiego kompa>>format>>instal win:] Potem wszedłem na “mój” dysk z tamtego sys i znalazłem chyba 2 pliki do usunięcia i tak zrobiłem. Potem sys z dysku nr 1 nie chciał odpalić:/

Aha userinit też podmieniłem.

Jeszcze jeden probl (o ile ten już usunięty, zaraz załączę logi z HJ i SR) podczas uruchamiania, po zalogowaniu otwiera mi się notatnik z desktop.ini i 3 x moje dokumenty, możan coś na to poradzić?? Z góry dzięki, byłbym wdzięczny za pozbycie się tego.

=============================================

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

Pozdrawiam kuz5

do usunięcia hijackiem

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

WIELKIE dzieki!! Komp już normalnie chodzi;-p Jeszcze tylko podczas uruchamiania otwiera się notatnik desktop.ini chyba…można toi jakoś wyłączyć? I chciałem zapytać, które usługi można wyłączyć (komputer do użytku w domu, bez drukarki, skanera…) i co można włączyć, ew. zrobić by syfu nie łapać (wył.jave,actveX, itp…?). Jaki prog do tego jest najlepsz (XPAntySpy??) Załącze na wszelki wypadek jeszcze logi z HJ i SR:) Jesteś “zawodowcem” czy amatorem…? Wiedza godna pozazdroszczenia:)

LOG z SR (sorki, ale nie mogłem wł. quote

Log z HijackThis ok … :wink:

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj

Użyj Windows Worms Doors Cleaner zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset kompa.

oraz :

Poczytaj :

:arrow: Klik

:arrow: Klik

:arrow: Klik

Silent również :slight_smile: