[log] zużycie procesora 100% , brak miejsca na dysku C


(Neo16x) #1

Witam , mam taki prolem. Laptop działą bardzo wolno , przy włączeniu przez kilka minut nie da się praktycznie nic robić, potem jest już lepiej , ale i tak nie da się płynnie nic robić. Cały czas znika mi miejsce na C. Kiedyś kasowałem , ale przestałem to robić, Więc mam jeden dysk C z 0 mb wolnego miejsca. Główne procesy które mi zużywają CPU to svhost.exe , explorer.exe , firefox.exe jeżeli go włączę (to dochodzi do 100 ) , mcshield.exe , ale zobaczycie to na logu. Nie znam się zbytnio na tych logach , błagam zmiłujcie się , i pomóżcie jak tylko możecie, chociaż jakaś sugestia , wtedy może kolejna osoba doda coś od siebie i rozwiążecie problem, Muszę naprawić ten komputer, albo będzie po mnie.

Mam log z OTL z zakładki EXTRA , TYLKO bowiem jak próbuję wkleić drugi log na wklej.org to przeglądarka mi robi brak odpowiedzi i się zawiesza , więc spróbuję później.

http://wklej.org/id/570657/

http://wklej.org/id/570698/

Pierwszy raz robiłem loga w tym programie i zaznaczyłem wszystko oprócz wykrycia infekcji w lewym dolnym rogu (nie wiedziałem co to jest) ,

Cureit mi się nie włącza na komputerze, a MBAM równięz nie chce mimo ze go zainstalowałem na pen drivie bo na kompie nie mam miejsca, to się nie włącza .


(Spandau) #2

Wklej na inny serwis nie koniecznie wklej.org


(system) #3

Otwórz Mój komputer, kliknij PPM na partycji C i wybierz Właściwości, w pojawiającym się oknie kliknij Oczyszczanie dysku , w kolejnym oknie zaznacz wszystkie pozycje oprócz “Kompresuj stare pliki”, następnie OK i usuń pliki. Wszystko zamknij i zrestartuj komputer. Zyskasz trochę miejsca.


(Neo16x) #4

Dodałem już drugi log, zrobiłem to z drugiego laptopa


(Spandau) #5

To błąd teraz jest tego tyle że pewno coś przeoczyłem Ustawiasz OTL jak w instrukcji na obrazku otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja to zwolni trochę miejsca

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL ustawiasz jak na obrazku w instrukcji, klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.


(Neo16x) #6

http://wklej.org/id/571164/ log z usuwania.


(Spandau) #7

Następnie ponownie uruchamiasz OTL ustawiasz jak na obrazku w instrukcji, klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.


(Neo16x) #8

http://wklej.org/id/571167/ log ze skanu

Nie znalazłem nowszej wersji OTL


(Spandau) #9

Zresetujemy punkty przywracania systemu zobaczymy ile pojawi się nowego miejsca na dysku

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.

Poza tym zobacz ten temat http://www.fixitpc.pl/topic/46-optymali … indows-xp/ Zakładka Odchudzanie


(Neo16x) #10

ae jak zresetuje to nie będę mógł nigdy więcej wróćić do starych punktów przywracania systemu>?


(Spandau) #11

system utworzy nowe punkty?


(Neo16x) #12

zrobiłem oczyszczanie dysku i mam teraz 1,29 gb , nie zabiera narazie miejsca, chociaz niczego nie odpalałem. Zawsze po oczyszczaniu odrazu zabierało mi to miejsce. Więc jak z tym przywracaniem systemu??


(Spandau) #13

Twoja sprawa Tu masz opis http://support.microsoft.com/kb/310405/pll


(Neo16x) #14

No to chyba narazie odpuszczę te kasowanie punktów przywracania systemu ,więc co mam dalej robić??Czy dalej sa jakies błędy???Jak nie ma to niedługo napiszę logi z mojego PC, który tez ma ten sam problem, nie uzywam go właśnie dlatego .


(Spandau) #15

W takim razie Uruchom OTL klikasz Sprzątanie to usunie OTL wraz z jego kwarantanną

Co dalej? Podałem linka w poście powyżej http://www.fixitpc.pl/topic/46-optymali … indows-xp/