Logi FRST do sprawdzenia i niestabilna praca programów i systemu

Gierki nam oryginalne.

To brat lub matka jakąś mają z wazerów.

Nie wiem, zajmijmy się tym, czym trzeba, a nie dyskusją o crackach. System czasem się tak dziwnie zachowuje nadal, ale rzadziej. Zawsze pomaga restart.

Zrobiłbym ten test pamięci, ale nie mam pendrive’a :frowning:

Na Ubuntu także pojawia się komunikat:

Błąd programu systemu

Jednak bardzo rzadko.

Raczej, żeby emulować API od Steam. Od jakiegoś czasu malware lubi sobie podmieniać tego typu pliki zapewniając sobie uruchamianie swojego kodu. Użytkownik grę prędzej, czy później uruchomi, o wykrycie takiego malware wtedy jest trudniej, bo nic nie dodaje do autostartu.
Na podobnej zasadzie ransomware polubiło tego typu „kryjówkę”.

Grid’a Autosport uruchamiałem wieele razy i nic się nie działo złego. Podobnie z GTA iV.

Tego nigdy do końca nie wiesz. Tego typu rzeczy najczęściej dopiero pobierają sobie złośliwy payload i raczej nie zwracają na siebie uwagi.

Jesteś pewny że

A nie 0x0000012B
W tym drugim przypadku oznacza to bug
FAULTY_HARDWARE_CORRUPTED_PAGE

"Ten błąd może wystąpić tylko w przypadku uszkodzenia pamięci spowodowanego dostępem do pamięci fizycznej. Przyczyny uszkodzenia pamięci fizycznej obejmują:

Wadliwy sprzęt RAM
Sterownik lub urządzenie nieprawidłowo modyfikujące strony fizyczne poprzez nieprawidłową operację DMA lub powiązany MDL.
Uszkodzenie spowodowane przez urządzenie sprzętowe lub oprogramowanie układowe uszkadzające pamięć, takie jak oprogramowanie układowe nielegalnie modyfikujące strony fizyczne w trakcie przełączania zasilania."

Jesli chodzi o pierwszy przypadek to w spisach Microsoftu taki bład nie istnieje. W kazdym razie mnie się go nie udało odszukać

Tak tak. Nie gadaj, że ram mi siada! No jak trzeba będzie, to kupię nowe kości.

Nie masz pendrajwa? Za 15 zł masz do wyboru, do koloru.
No ale nie masz, ok.
Więc uruchom diagnostykę pamięci systemu Windows.
Wpisz w polu szukania „Diagnostyka pamięci systemu Windows” lub bezpośrednio uruchom plik: %windir%\system32\MdSched.exe

Nie na wózku i nie na wsi. Chyba, że mu kurierem w 12 h wyślesz na własny koszt lub przejedziesz pół Polski.

Bez przesady.
Już pominę pendriva jako karta (wizytówka), bo taki 32 GB masz w domu za 10 zł i to kurierem. Ale nawet normalny pendrive 32 GB można kupić z dostawą w niższej cenie.

Pożyczyłem.

I to też jest jakieś rozwiązanie. :slight_smile:
A zrobiłeś ten test pamięci programem z Windowsa?

Ale nie dziś lub w niedzielę, nawet usługi „X-press Couriers” są zawodne i opóźnione o 1 dzień czy niektórym paczki giną i bujaj się z nimi…

No chyba, że ma w okolicy Carrefour i zamówi najszybszą dostawę i się wyrobią do 23, i okoliczny market ma pendrive np. „no name” na stanie.

Z Microsoftem się kłóć o Ram. Nie ze mną. Dostałes propozycję by go przetestować.
Zrobisz to czy nie zrobisz to już nie nasza sprawa. To ty masz problem a nie ktoś z nas.