Logi OTL po formacie-prośba o sprawdzenie

Po sformatowaniu netbook pracuje dużo lepiej, jednakże prosiłbym o sprawdzenie czy nie pozostała jakaś ukryta infekcja.Może jakieś sugestie co do optymalizacji auto startu? Proszę również o pomoc w pozbyciu się paska QuickStores - pozwoliłem na instalacje chyba instalując Unlockera. Pozdrawiam. OTL http://wklej.org/id/590523/ Extras http://wklej.org/id/590525/

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt .W OTL użyj opcji Sprzątanie.Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.

http://wklej.org/id/590646/ Po wykonaniu skryptu. W międzyczasie wykonałem też skanowanie Gmer . Sugeruje obecność rootkita. Tutaj wyniki skanowania Gmer : http://wklej.org/id/590649/ . Program Gmer przestał dzialać z powodu wystąpienia problemu-to już po zakończeniu skanowania. To fałszywy alarm Gmera czy jednak rootkit? Dziękuje za poświęcony czas i pomoc.

Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html

Dr.WEB CureIt po przeszło 3 godzinnym skanie niczego nie wykrył. W trakcie robię skan Malwarebytes ,jak na razie nie znalazł infekcji. Martwi mnie ten raport Gmera. Proszę o dalsze instrukcje,lub sugestie.