Logi-powłącz.komp. musze odczekac 2min żeby móc sie połączyć

prosze zrobić to w miare szybko

sęk w tym, że jak włącze kopma to musze odczekać 3min i dopiero wtedy moge sie połączyć z netem

Log czysty.

Proszę nie poganiać :confused: Nikt nie siedzi 24h na dobę na forum i nie czeka aż wstawisz loga.

Co rozumiesz poprzez “musze odczekać 3min i dopiero wtedy moge sie połączyć z netem” ?? Nie możesz połączyć się z internetem, ponieważ otrzymujesz komunikat o wystąpieniu jakiegoś błędu, czy tyle trwa aż uruchomisz aplet Połączenia sieciowe bądź jakaś inną aplikację? Jeśli miałeś na myśli to drugie, zapoznaj się z radami przedstawionymi poniżej.

Drobna kosmetyka:

Start => uruchom => msconfig => zakładka Uruchamianie => możesz odznaczyć w/w.

Jeśli nie korzystasz z zaawansowanych usług tekstowych to je wyłącz: Panel sterowania => Opcje regionalne => Języki => Szczegóły => Zaawansowane => zaznacz wyłącz zaawansowane usługi tekstowe.

W opcjach komunikatora możesz wyłączyć uruchamianie przy starcie systemu jeśli nie jest Ci potrzebne.

Jeśli nie używasz Messenger’a to go usuń: start => uruchom => wpisz polecenie:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Dodatkowo proponuję usunąć aplikację dostępową neostrady, a połączenie skonfigurować ręcznie oraz wykonać podstawowe czynności mające na celu przyśpieszenie działania systemu jak: czyszczenie rejestru, defragmentacja dysku, defragmentacja rejestru oraz usunięcie zbędnych plików.

Pozdrawiam.

dzięki za odpowiedź. Chochodzi o to, że po włączeniu komputera mam od razu automatyczne połączenie, a od jakiegoś czasu musze odczekać 2-3min żeby moć je wykonać ręcznie.

P.S. GG automatycznie żądało połączenia

Łukasz89

Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów

Zgodnie z zasadami podanymi w powyższym temacie, wklejając logi - należy obejmować je tagami

Nie wiem czy to ma znaczenie - ale moim zdaniem ma. Na dysku c: mam dwa nie używane windowsy. Na dysku d: mam jednego - którego używam. Próbowałem sformatowac dysk c: przez mój komputer ale na końcu defragmentacji wyswietla sie komunikat, że system windows nie moze ukończyć defragmetnacji. Co mam zrobić??