Logi z HijackThis-prosze o analizę co usunać?

Bardzo proszę o analizę loga… pisałam już na forum “Problemy” ale nie otrzymałam odpowiedzi, może coś siedzi w logach?

http://wklejto.pl/txt39418

Dziękuje i pozdrawiam

Nic szczególnego tu nie widać. Są jakieś konkretne problemy z systemem?

Fix w HiJackThis: ( Do a system scan only -> zaznaczasz pola przy podanych niżej wpisach -> Fix checked )

Pokaż logi z OTL oraz GMER.

W GMER nic nie zmieniamy -> wciskamy Szukaj (skan potrwa kilkadziesiąt minut) -> po skanie Kopiuj.

Tak, niestety mam problemy:Zamieściłam je w tematach “PROOBLEMY” oto co napisałam

Witam, proszę o pomoc w następującym temacie: Windows XP Home

1.Nie mogę wejść we właściwości ikony “Mój komputer” otrzymuję komunikat:

Wystąpił problem z aplikacją rundll32.exe i zostanie ona zamknięta

Nazwa:uruchamia plik DLL jako aplikację

Zapobieganie wykrywaniu danych (DEP)

2.Nie mogę wejść we właściwości “Systemu” w panelu sterowania: komunikat jak w pkt1

  1. Nie mogę wejść w funkcję “Przywracania systemu” otrzymuje komunikat:

“Przywracanie systemu nie może chronić tego komputera.Uruchom ponownie ten komputer, a następnie ponownie uruchom przywracanie systemu.”

niestety, ponowne uruchamianie nic nie daje…

  1. Mam również problem z odtwarzaniem plików muzyki, ponieważ jest zamkniety przez inny proces. Sprawdziłam i nie ma aktywnych żadnych procesów

posiadam oczywiście program Antywirusowy na swoim kompie.

Co zrobiłam do tej pory:

  1. Zalogowałam się na konto administratora i też są takie komunikaty

  2. Sprawdziłam w Rejestrach (odnośnie przywracania systemu), czy posiadam następujące pliki:sr.sys,srclient.dll,srsvc.dll,srrstr.dll,filelist.xml,rstrui.exe,srframe.mmf,sr.mof

-sprawdziłam wartosć “DisableSR” w rejestrach i ma wartosc 0

zmieniłam również plik boot.ini /noexecute=AlwaysOff z poziomu edytora, ponieważ we właściwości ikony “Mój komputer” nie mogę wejść"

3.Chciałabym też zaznaczyć, iż podjęłam próby w trybie awaryjnym na koncie administratora z wiersza poleceń np. “przywracania systemu”, i też sa te same komunikaty…

Pozdrawiam Elzbieta

Tutaj może grasować coś groźniejszego…

Pobierz Combofix i uruchom.

Pokaż log.

Podczas pobierania i skanowania Combofixem należy wyłączyć wszelkie antywirusy i firewalle.

Pobrałam Combofix i przesyłam logi

http://wklejto.pl/39427