Login - rozbieżność

Witam,

rejestrując się na portalu dobreprogramy.pl w 25.02.2009, miałem (a raczej w pewnej części mam) login Misiek [PL]. Nie sądziłem że zostanę stałym czytelnikiem oraz użytkownikiem tego portalu, więc dlatego użyłem mojego starego pseudonimu. Pewnego dnia poprosiłem pana lazikar o zmianę loginu z Misiek [PL] na StreaM*. I tak oto teraz na forum mam StreaM*, a loguję się na portalu oraz forum za pomocą Misiek [PL].

Prosiłbym o naprawienie tej rozbieżności oraz prosiłbym o zmianę tego “pisanego po pokemońsku” nicku na zwykły, czyli stream.

Ostrzeżeń nigdy nie posiadałem, a zmiana wielkości dwóch liter i skasowanie jednego znaku nie zmienia wartości merytorycznej mojego pseudonimu.

Ogromnie przepraszam za zamieszanie.

Pozdrawiam!

PS.: E-maila który podaliśmy przy rejestracji nie można zmienić?

Wejdź na Vortal, zaloguj się => zakładka “Zarządzaj”. Tam masz wszystko napisane.

W takich sprawach pisze się do jednego z administratorów. Który wcale nie musi ci po raz kolejny go zmieniać, bo takie prawo przysługuje ci tylko raz (mimo wszystko poprosić nie zaszkodzi).

Adres e-mail można zmienić z poziomu vortalu.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego że nie mają takiego obowiązku, toteż napisałem zapytanie na forum. Do administracji nie pisałem bo widzę w profilach kiedy ostatnio byli na forum.

Co do zmiany maila, ślicznie dziękuję za pomoc.

Poprawione :slight_smile:

tomick , serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam!