Logitech Anywhere vs Logitech M705

Dodają Duracell, nie wiem czy są wadliwe…

ok, jak zmienisz na akumulatory to daj znać na forum lub pw to zobaczymy co i jak :slight_smile: ale znalazłem na jeszcze innym forum że też ktoś tak miał i też będzie wymieniał, ale czy wymienił- tego nie wiadomo :slight_smile:

Moja powyższa wypowiedź została napisana 26.12.2010.

Dzisiaj na wskaźniku w SetPoint’cie wskazuje 5 dni. ;p

czyli po 1,5 tygodnia wskaźnik spadł o dwa dni. :slight_smile:

ok, jak zmienisz na akumulatory to daj znać :slight_smile: oraz jak ci padnie tez napisz co i jak

Witam kolegów i koleżanki - to mój pierwszy post na tym forum :slight_smile:

Chciałbym się zapytać jak wygląda sprawa z programowaniem środkowego przycisku myszy (kliknięcia, nie przechyłów na boki) - w M705 i Anywhere MX - wydaje mi się, że w M705 nie będzie problemu, aczkolwiek wolałbym się upewnić, natomiast w Anywhere jest to przełącznik między trybami przewijania.

Jaki jest rozmiar Anywhere (długość), znalazłem tylko informację, że M705 ma 11cm. Szukam myszki do laptopa, która byłaby odpowiednim kompromisem między kompaktowymi rozmiarami, a wygodą. Moja obecna mysz ma ok. 12-12,5 cm i jest imo za duża, żeby brać ją do laptopa, miałem w ręku też M305, która ma 9cm i jest z kolei za mała. Dlatego chciałbym coś w rozmiarze 10, max 11cm jak M705.

Może przy okazji ktoś zna rozmiar M510 ?

Anywhere ma 10 cm długości. :slight_smile:

Wszystkie przyciski są programowalne.

Rolka niestety nie bo przez jej naciśnięcie zmieniamy obrót rolki (co jest rewelacją w przypadku długich stron), ale jest też drugi przycisk na środku który można zaprogramować.

Według mnie jest doskonałym narzędziem do laptopa :slight_smile:

I posiada pokrowiec na zamek których chroni myszkę podczas przenoszenia.