Logitech chillstream - kalibracja analogów(pytanie, problem)

Witam. Zakupiłem pada Logitech Chillstream i mam problem z kalibracją lewego analoga. Pada mi wykrywa normalnie, sterowniki alternatywne XBCD też wykrywają ale jest ten sam problem. Nie mogę wychylić gałki maksymalnie w prawy górny róg, lewy górny róg, dolny prawy róg, i dolny lewy róg. Miałem wcześniej i mam dalej pada Logitech Dual Action który jest świetnie skonfigurowany obie gałki można wychylić w każdym kierunku bez problemu. Na razie chillstreama testowałem w Pro Evolution Soccer 4 i mnie trochę drażnił bo reagował na obrót np. w prawy górny róg z opóźnieniem. Pada w tej grze bez problemu wykrył i wszystkie przyciski działają. Poza tym do ustawienia prawego analoga tez mam pewne zastrzeżenia. Przyzwyczajony jestem do ustawień Dual Actiona i on się sprawował perfekcyjnie, a w tym padzie no nie mogę tego zrobić. Czy ktoś wie może dlaczego tak jest i czy da się to jakoś zmienić?

s1once , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Cześć. Dawno mnie tu nie było.

Panel sterowania -> kontrolery gier -> XBCD… -> właściwości (pokaże Ci się okno ustawień XBCD) -> zaznaczasz pod “Left Stick” opcję “Full range”. Ewentualnie przy “Right Stick” tak samo, dotyczy to prawej gałki.

s1once ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.