Logitech czy Media Tech?

styka

Raczej pytałem się o konfigurację ze względu na pytanie Mateo o to, czy kupić klawiaturę i myszkę, czy może na przykład RAM. Trzeba wybrać, jaki zakup jest w tej chwili najbardziej potrzebny. Karta graficzna też nie jest najwyszych lotów. Na taką w miarę porządną musisz mieć ok. 200zł, na 256MB RAM’u około 80zł, zestaw klawiatura i mysz - zależnie od firmy do 200zł. Wybierz zgodnie z Twoimi wymaganiami, zapotrzebowaniami…

zdecydowanie wole logitech, soldiny i dobry sprzet!

posiadam kalwiature, w którą bywało pieściami waliłem i chodzi pięknie, nic sie nie zacina, wszystko kontaktuje! Rownież miałem myszke logitecha, która lądowała na ścianie po przegranych partiach UT, i dalej funkcjonuje! Aktualnie zmieniłem myche, bo logitech mi sie znudził, klawe zmieniam w wakacje, roznież na logitecha!

Zmień kartę, potem pomyśl o klawiaturze i myszy :smiley:

Moim zdaniem klawiatura lub myszka, są rzeczami drugorzędnymi, kupuje się je, gdy już naprawde potrzebują wymiany, lub gdy niema się na co łożyć pieniędzy.

Na twoim miejscu zbierałbym na karte graficzną.

jesli chcesz kupic sobie zestaw do pracy desktopowej (tzn jakies programy aplikacje itd.)to kup sobie zestaw bezprzewodowy +akumulatorki + ładowarke . jednak jesli potrzebujesz tego do gier to nie kupuj sobie zestawu bezprzewodowoego ,ale jesli masz dosyc kasy to kup sobie mysz laserowa Logitecha (opóznienia nie wchodza wtedy w rachube ,) jednak jest ona droga bo kosztuje ok 280 PLN

Ja też mam myszke tej firmy i tez nie miałem z nią większych probleów

Radził bym ci wybierac komplet który jest dobry i pasuje do ręki co z tego że będziesz miał super myszke jeśli będzie za mała i będziesz się nią posługiwał ja kaleka