Logitech Driving Force GT - oś skręcania nie reguje

Witam. Kilka dni temu moja kierownica Logitech Driving Force GT uległa awarii. Po podłączeniu do komputera nie działa oś skrętna (czyli kierownica pomimo skręcania nie reaguje). Wszystkie przyciski oraz pedały działają bez problemu. Początkowo po awarii po podłączeniu kierownicy zapalało się logo GT i gasło po chwili, teraz niestety w ogóle się nie zapala. Zasilacz do kierownicy jest dobry, gdyż testowałem go na innej kierownicy tego producenta i nie sprawiał problemów. Support Logitech od razu polecił mi wysłać kierownicę do ich serwisu, problem w tym, że pomimo jeszcze ponad rocznej gwarancji (z 3 lat) nie mogę znaleźć papierów (prawdopodobnie ich już nie ma w domu :P) tak więc wolę spróbować na własną rękę. Nie wiem czy to ważne, ale zawsze przy podłączaniu kierownicy był tylko i wyłącznie dźwięk podłączania urządzenia, aktualnie po awarii jest dźwięk podłączenia oraz odłączenia sprzętu. Sprawdzałem, czy Menedżer Urządzeń coś mi podpowie czemu coś takiego ma miejsce, ale nic ciekawego nie znalazłem. Kierownica była oczywiście sprawdzana na innym komputerze i opisywany przeze mnie problem również tam występuje.