Logitech f710 i windows 10 - kontroler widoczny, ale nie działa

Postanowiłem zainstalować win 10 a mój kontroler logitech F710 jest niby widoczny przez system ale nie działa. Zainstalowałem najnowsze sterowniki szukałem na forach polskich i zagranicznych. Żadna metoda nie pomaga nawet próbowałem instalować jako inny kontroler. Proszę o pomoc pomysły się skończyły   

Po podłączeniu pada do komputera, włącza Ci się automatyczne instalowanie sterownika? W trayu. Rozumiem, że na poprzednim Windowsie, po podłączeniu pada pod kompa, on już działał?

Zaznaczam ze system był stawiany na czysty dysk. Gdy podłaczam pada system instaluje sterowniki i nic to nie daje.Ponowne uruchomienie i znów instaluje sterownik a system pokazuje ze jest błąd w dzałaniu pada czyli pad nie działa. Zaznaczam ze w win 7 nie było żadnych problemów . Aha sterowniki sciagniete do niego instaluje się a pad dalej nie działa, zaznaczam ze jak podłącze go do laptopa z win7 żadnych problemów   

W menadżerze urządzeń, koło sterownika pada, masz trójkącik żółty koło sterownika? Jeśli tak, wejdź tam i spróbuj zaktualizować sterownik, po przez ten menadżer urządzeń. Mi zazwyczaj to pomaga, przy aktualizowaniu sterowników, które mają problemy. 

ta metoda nie pomaga już ją wyprubowałem wczesniej