Logitech G5?

mam pytanko do innych posiadaczy myszki Logitech G5

otóż laser w myszce się nie świeci wyraźnie[pod kątem coś tam widać]

wygląda to tak jak na zdjęciu

dscf0829pq9.jpg

czy tak ma być ??

Tak ma być i lepiej na to nie patrz :wink:

OK dzięki :smiley: :smiley: :slight_smile:

A ta po prawej to nie jest przypadkiem optyczna?

I faktycznie lepiej nie patrzeć, jak działa to wszystko jest w porządku. :slight_smile:

chyba tak ma byuć bo widziałem już kila inych mysaz Logitecha i też nie świeciły, mam zrezztą też myszke logitecha (mx600) i też nic nie świeci…

ja tam patrze i mi nic nie robi

Ja znałem kolesia co świecił sobie tym laserkiem-wskaśnikiem przez minutę w oko i też niby nic nie robiło, co nie znaczy, że to jest zdrowe dla oka. :slight_smile: To nie jest laser na który można spojrzeć tylko 2 razy w życiu, najpierw jednym potem drugim okiem :stuck_out_tongue: ale jednak laser.

Adalbert dobrze mówi laser to laser. A co do tematu to veteran29 mylisz typy sensora. Ta po prawej ma sensor optyczny dlatego tak widać do czerwone :wink: a G5 ma laserowy a wiązkę laseru widać tylko w filmach :wink:

Widoczność lasera zależy od długości fali (są lasery których ludzkie oko nie zobaczy, a inne i owszem), a to czy szkodzi jest proporcjonalne do mocy (są lasery, nie tylko w filmach, tnące i robiące różne inne cuda :slight_smile: ).

OK dzięki wszystkim. no fakt że tamta to optical ale ta to moja pierwsza laserowa i faktycznie jak się pod kątem looknie to daje po :o

temat do zamknięcia :x