Logitech G500 - przycisk przerywa przy mocnym naciśnięciu


(Arasr3) #1

Siemka!

Kiedyś kupiłem sobie myszkę taką jak podałem w temacie - używałem jej przez ponad półtora roku i nie było żadnego problemu. Później mój komputer się zepsuł, przez co nie używałem myszki przez ponad 2 tygodnie. Przy zakupie całkowicie nowego peceta od razu zamówiłem sobie myszkę - A4Tech X760 Blue Fire, ale to nie ważne. Do tego czasu (czyli przez ponad pół roku) używam X7, ale że stara myszka była wygodniejsza to podłączyłem ją dzisiaj do komputera, a tutaj problem - przy mocnym naciśnięciu, czyli każdym takim jak normalnie przy X7 gryzoń się zacina, w grze przerywa mi strzelanie, po prostu jest to dziwne. Jeżeli potrzeba, to mogę zrobić filmik jak to wygląda w grze. Teraz myszkę rozkręciłem, wszystko wygląda normalnie - nie ma żadnych zabrudzeń, ogólnie jak nowa (chyba :P). Wrzucam parę fotek, jak widać wszystko z zewnątrz wygląda ok. 

 

Proszę o pomoc, bo G500 jest dużo większy, pasuje bardziej pod moją łapę, do tego mogę do niego wrzucić ciężarki, przez co czuję myszkę. 

Pozdrawiam :slight_smile:


(Montarowiec) #2

a jak ta myszka jest rozebrana i podłączysz ją, i zaczniesz “szczelać” to jest tak samo jak z obudową? 


(Arasr3) #3

 

Nie, wtedy działa wszystko dobrze (o ile myśli mnie nie mylą, rozkręcę i sprawdze :slight_smile: ). Teraz myszki nie używam, ale nie ukrywam, że chciałbym na niej zagrać.