Logitech h-800 nie działa bluetooth

Witam,

Mam słuchawki logitech H-800. Ostatnio nie mogę podłączyć słuchawek przez bluetooth. Próbowałem podłączyć do kompa i do telefonu ale efekt jest ten sam, urządzenie jest wykrywane ale nie mogę się połączyć. Przez nadajnik usb dział ok. Skończyła mi się gwarancja więc oddanie do serwisu nie wchodzi w grę.

Hej,

A wymieniłeś baterie?

Pozdrawiam,

Bateria jest zamontowana na stałem. Mogłem ją co najwyżej naładować :) 

Hej,

Czyli obecnie jest naładowana?

Co przez to rozumiesz? Chodzi o nadajnik USB dodawany do słuchawek?

Pozdrawiam,

Tak

Hej,

Na słuchawkach masz może przycisk do sparowania połączenia? Używałeś go?

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Tak, próbowałem sparować z lapkiem i telefonem. Słuchawki są wykrywane ale nie mogę się do nich podłączyć.

Hej,

A możesz takie wykryte połączenie usunąć i spróbować wykonać łączenie jeszcze raz?

Pozdrawiam,

Próbowałem wcześniej tak zrobić na telefonie ale nie pomogło. Z laptopem nigdy nie maiłem sparowanego. 

Hej,

To w jaki sposób wcześniej łączyłeś się z laptopem bez sparowania z urządzeniem? Chyba że zawsze łączyłeś się poprzez odbiornik USB dołączony do słuchawek? Tak było?

Pozdrawiam,

Tabkbyło :) 

Hej,

Czy słuchawki masz przestawione na funkcję BT, zamiast na nano-odbiornik? Jeśli to nie zadziała wyłącz i włącz ponownie słuchawki i przełączając tryb działania na BT. Jeśli i to nic nie da, twórz nowe powiązanie - przytrzymaj przez 5 sekund przycisk Zwiększania głośności oraz Następny utwór i spróbuj po tym połączyć się ze słuchawkami.

Pozdrawiam,

Oczywiście że wcześnie próbowałem robić takie rzeczy i nic nie pomoghło, 

Hej,

  • Ale pisząc, że robiłeś takie rzeczy masz na myśli, że zrobiłeś dokładnie to, co napisałem wyżej?
  • Obecnie odbiornik USB nie jest nigdzie podłączony?

Pozdrawiam,

  1. tak

  2. tak

Hej,

A jak wygląda dioda w czasie prób połączenia?

Pozdrawiam,

Szybko miga

Hej,

A jak wyłączysz słuchawki i włączysz ponownie, jak dioda się zachowuje?

Pozdrawiam,

nie

 

Hej,

Nie, tzn co się dzieje? Nie świeci, świeci światłem ciągłym, mruga powoli bądź szybko, etc…

Pozdrawiam,