Logitech Labtec Pulse 386 2.1 głośniki 980-000041

Mam pytanie: czy w/w głośniki (http://www.alsen.pl/index.php/productdetails_pid/92859/switch1_ch/productdetails/productlist_gid/10479/productlist_mode/1/productlist_p/6/newproductlist_gid/0/newproductlist_mode/5/newproductlist_p/1/news_m/0/)

będą mi działały, jesli mam zintegrowaną kartę dźwiękową?

a czemu mają nie działać?

pamiętam, że czytałem gdzieś podobny temat, z tym, że gość miał 5.1 głośniki i mu nie działało i prosił o pomoc. To chyba nawet gdzieś na tym forum. Poza tym nie znam się na tym “dziale komputerowym”, jakim jest dźwięk, głośniki, itp, więc pytam. Nie chcę kupić i zobaczyć, że nie działa.

to dosyć dziwny problem :smiley: ja mam zintegrowaną kartę dźwiękową (realtek :smiley: ) i głośniki 5.1 normalnie mi działają :stuck_out_tongue: co prawda dźwięk nie jest zbyt dobrej jakości (zalety zintegrowanej karty) i 2 tylne głośniki grają słabo (support od karty tylko 2.1 xD) ale działać działają :stuck_out_tongue:

Aha, czyli nie ma żadnych przeciwwskazań. W takim razie dziękuję Ci Reaping za pomoc, a osoby odpowiedzialne za ten dział, proszę o zamknięcie tematu. Dziękuję.