Logitech QuickCam Expres

Przeczytałam chyba wszystko na forum i nie znalazłam rozwiązania moich problemów. A jest ich 2.

Po pierwsze: Kamerka Logitech QuickCam Expres działała i raptem przestała działać. Po zainstalowaniu od nowa nie chce się połączyć ale w systemie nie wyrzuca żadnych błędów tak jakby wszystko było ok.Dodam że kamerkę testowałam na innym komputerze i działała super. W międzyczasie zmieniałam Liveboxa na ZXDSL 852 i mam w tej chwili połączenie zrobione z pominięciem aplikacji Neostrada no i łączy się bezpośrednio po starcie komputera. Piszę o tym bo to jedna rzecz jaka była zmieniana w komputerze od czasu gdy kamerka działała.

Po drugie. Próbując rozwiązać powyższy problem wpadłam na pomysł by zainstalować kamerkę innej firmy i kupiłam kamerkę firmy intuix USB WEBCAM 300K. Niestety na dołączonej płycie nie ma sterowników pod XP i nigdzie w necie nie udało mi się ich znaleźć, może komuś sie rzuciły w oczy i mi pomoże. Z góry dziękuję.

Złączono Posta : 02.11.2007 (Pią) 19:22

Tak trudne czy tak banalne pytania zadałam, że nikt sie nie pokusił o odpowiedź :frowning: